Świdnik: Konopie w domu 19-latka

Świdniccy policjanci ujawnili blisko 350 gramów suszu marihuany, sadzonki konopi indyjskich i wagi elektroniczne w mieszkaniu 19-letniego mężczyzny.

Wczoraj do policyjnego aresztu trafił 19-letni mieszkaniec Świdnika. Świdniccy kryminalni realizując posiadane informacje, dokonali przeszukania jego mieszkania.

-Wewnątrz policjanci na trafili na narkotyki, zabezpieczyli blisko 350 gramów suszu marihuany, 13 sztuk sadzonek konopi indyjskich i 2 wagi elektroniczne. Funkcjonariusze na poczet przyszłej kary zabezpieczyli również posiadaną przez 19-latka gotówkę w kwocie 1300 złotych – informuje asp. Magdalena Szczepanowska ze świdnickiej policji.

Dzisiaj 19-latek zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie zostaną przedstawione mu zarzuty oraz złoży wyjaśnienia.

-Czynności w tej sprawie trwają. Sprawa ma charakter rozwojowy i nie wykluczone są kolejne zatrzymania – dodaje asp. Magdalena Szczepanowska.

Zgodnie z obowiązującym prawem za posiadanie znacznych ilości środków odurzających sprawcy może grozić kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

2014-09-18 10:01:15
(fot. Policja Świdnik)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. dr. Bonifacy Kozo -Dłubek

  Młody, a taki przedsiębiorczy.
  Polak potrafi. To brzmi dumnie.
  😀

 2. Dobra dobra , polaczka zasadził i odrazu go zamykają ! Kilogram musiał by spalić , zeby w głowie zaszumiało !!!

 3. Prawdziwa plantacja… Skąd aż tyle „natrafień” ostatnimi czasy? Jestem JP na 15-20% co najwyżej i nie jestem w stanie pojąć czym motywowane jest skurw*stwo przekładające się informowaniem mundurowych o takich rzeczach – komu działa się krzywda?

  P.S. Co to w ogóle znaczy „realizować posiadane informacje”? Po jakiemu to jest? Z policyjnego i klerykalnego bełkotu trzeba droga redakcjo na j. polski przekładać.

  • Pan Sołtys z Lublina

   Z tego co ja się „dorozumiałem, miły „h” – „realizować posiadane informacje”, znaczy: jak ktoś podkabluje, pojechać i zrobić mu tzw. kipisz w domu. A potem już jakiś paragraf się znajdzie, żeby ujebać człowieka.
   W tzw. „porywach”, jak już się nie mają czego czepić to „zabezpieczą” ci komputer (jak masz), a tam jak nie ściągnięty z netu pornosik, to przynajmniej „nielegalna” Mp3… albo nie daj Boże, zdjęcie **************, czy ****** sobie banana małolatki.
   I siedzisz bracie na czterech literach jak nic.

   • Wszystko jest dla mnie w pełni zrozumiałe, ale tak się nie pisze – ani to po dziennikarsku, ani nawet po polsku. Rozumiem też, że taki bełkot wydał z siebie jakiś mieniący się elokwentnym łapacz 19-letnich przestępców narkotykowych i zostało to potem wkomponowane w tekst, ale skoro nie jest to cytat to, drodzy Panowie/Panie redaktorzy, tłumaczymy to na polski.

    Nie chcę być upierdliwy dla samego bycia upierdliwym. Macie dobry serwis informacyjny, tylko teksty Wam stylistycznie kuleją niestety.

 4. dobrze jest dobrze za slaby wyrok 10 lat?

 5. dla nich polaczek i skun t to samo oby narkotest wykazał. Musieli mieć precyzyjne informacje ktoś musiał go po****ć za kasiore albo żeby nie pójść siedzieć

 6. dilerzy sypią growerów eliminując konkurencję

 7. Czy za posiadanie wagi elektronicznej jest kara?Bo ja ma,taką.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online