Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Świadkowie wykazali się wzorową postawą. Dzięki nim pijana 36-latka zakończyła podróż oplem

Świadkowie widząc niebezpieczną jazdę kierującej oplem zareagowali i zatrzymali auto. Jak się okazało 36-latka miała w organizmie ponad 2,5 promila, a co więcej nie posiadała uprawnień i przewoziła pasażerkę.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 22:30 w miejscowości Gromada w powiecie biłgorajskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że świadkowie zatrzymali nietrzeźwą kierującą pojazdem osobowym marki Opel.

Po dotarciu na miejsce mundurowi ustalili, że samochodem kierowała 36-letnia mieszkanka gminy Frampol. Kobieta była agresywna i nie wykonywała poleceń policjantów. Jak się okazało wsiadła za kierownicę mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że nie ma ona uprawnień do kierowania. Kobieta wiozła 31-letnią koleżankę, która miała w organizmie prawie 4 promile alkoholu. Policjanci sporządzili dokumentację, która trafi do sądu.

(fot. Policja)

8 komentarzy

  1. Kobieta i 4 promile, stawiom że wódke piła ze szkalnki.

  2. Zawiodowa pijana patologia

  3. Interweniujący Policjanci nie byli zadowoleni. Tyle papierów do wypełniania. Woleli by złapać kilku rowerzystów po piwie.

  4. Piękna postawa ale teraz współczuję im chodzenia po sądach i odpowiadać na durne pytania w procesie.A na jednej sprawie się nie skończy.

  5. Ojoj! Turbodziewuchy??

  6. z pierwszego tłoczenia

    spuchnięte torby

  7. pijo kury, pijo…