690 680 960

Sukces Pani Marzeny w Gabinecie Projekt Zdrowie Lublin!

Pani Marzena przyszła do naszego gabinetu, by zawalczyć o lepszą wersję siebie. Zmieniła przy tym swoje nawyki żywieniowe, wyeliminowała nieprzyjemne dolegliwości zdrowotne i schudła 13,4 kg oraz zgubiła w obwodach w sumie 31 cm w nieco ponad 2 miesiące! Jak poradziła sobie z dietą i jakie ma odczucia w trakcie kuracji? O tym możecie przeczytać w poniższym wywiadzie z Panią Marzeną.

Dietetyk Natalia Kaniewska: Co Panią skłoniło do podjęcia kuracji?

Pani Marzena: Skłoniło mnie przede wszystkim zadbanie o zdrowie, biorąc również pod uwagę kwestię wieku – 41 lat – to odpowiedni czas, by skupić się na stanie swojego zdrowia. Dużym problemem była zatrzymana woda oraz nadmiar tkanki tłuszczowej, które prowadzą do licznych chorób w przyszłości. Główną motywacją było także złe samopoczucie – przy codziennej pracy fizycznej, która wymagała ode mnie skłonów, było mi niedobrze, miałam ucisk w mostku i borykałam się z refluksem. Rozwiązaniem była albo chwilowa pomoc tabletek na zgagę, albo zmiana nawyków żywieniowych. Już po pierwszych dniach diety te dolegliwości zniknęły, a ja czułam się o wiele lepiej.

Dietetyk Natalia Kaniewska: Czy było coś, czego się Pani najbardziej obawiała w związku z podjęciem kuracji?

Pani Marzena: Oczywiście, że tak! Najbardziej bałam się, że nie podołam, nie uda mi się zmienić nawyków żywieniowych oraz w dalszym ciągu będzie mnie bardzo ciągnąć do słodyczy, tak jak to było przed kuracją, gdzie miałam ogromne łaknienie na słodkie przekąski. Ale udało się! Pokonałam to i jestem bardzo zadowolona.

Zdjęcie dzienniczka pomiarów pani Marzeny – pacjentki Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie Lublin

Wyniki z analizatora składu ciała- zawartość tkanki tłuszczowej pani Marzeny w Gabinecie Projekt Zdrowie Lublin

Dietetyk Natalia Kaniewska: Co jest Pani największą motywacją do działania?

Pani Marzena: Zależy mi na tym, żeby żyć jak najdłużej w zdrowiu z moją rodziną. Robię to dla siebie, ale z myślą o nich. Jeśli sami nie podejmiemy działań, to nikt za nas tego nie zrobi. A ja walczę dalej o jeszcze lepsze wyniki!

Dietetyk Natalia Kaniewska: Jak zachęciłaby Pani inne osoby do podjęcia kuracji?

Pani Marzena: Ja jestem żywym przykładem! Dużo osób zauważa tę zmianę, że schudłam. Te 13 kg mniej na pewno są zauważalne, tym bardziej na biodrach. Po prostu trzeba zacząć, a z pomocą dietetyka wszystko się ułoży i uda!

Dietetyk Natalia Kaniewska: Co się Pani najbardziej podoba w diecie?

Pani Marzena: Jedzenie! Nie jadłam wcześniej tak dużo zróżnicowanego i dobrego jedzenia. Jadłam mniejsze porcje i mniej posiłków dziennie, a i tak przybierałam kolejne kilogramy. Nie było efektów. U mnie dużym problemem były słodycze, ale gdy zmieniłam nawyki żywieniowe – problem zniknął. 

Jeśli chcesz zawalczyć o swój lepszy wygląd i długie, zdrowe życie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie Lublin, gdzie doświadczony dietetyk pomoże Ci osiągnąć wymarzone efekty. 

Trzeba zacząć od małego kroku, by ujrzeć zbliżający się cel!

 

PROJEKT ZDROWIE LUBLIN
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Ametystowa 16, 20-576 Lublin
tel. 512 575 156
e-mail: [email protected]
https://lublin.projektzdrowie.info/

Dietetyk Natalia Kaniewska

Kursy walut

  • USD 4.2399zł -0.38%
  • GBP 5.2707zł 0.27%
  • EUR 4.5312zł -0.14%
  • CHF 4.6572zł -0.3%

Polub nas