690 680 960

Subaru uderzyło w bariery energochłonne na drodze S17 i przewróciło się na bok (zdjęcia)

W sobotę rano na drodze S17 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne, a następnie przewrócił się na bok.

Do zdarzenia doszło w sobotę rano na drodze S17 na 100 km tej trasy, na psie w stronę Warszawy. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że auto osobowego uderzyło w bariery energochłonne i przewróciło się na bok.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Puław i Żyrzyna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz służba drogowa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, ratownicy zastali pojazd osobowy marki Subaru, który uderzył w bariery energochłonne, a następnie przewrócił się na lewy bok.

Działania strażaków polegały za zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji kierującej z pojazdu i przekazaniu jej zespołowi ratownictwa medycznego. Przez kilkadziesiąt minut zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Warszawy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. OSP KSRG Żyrzyn)

9 komentarzy

 1. pewnie zapier…ła jak szalona a do tego smsa pisała

 2. Gersdorf w tym subaru? Zdziennicki wysiadł?

 3. To jest to zludne modne bezpieczestwo dla których ludzie kupują suvy. Wydaje im się że auto do wszytskiego i najbezpieczniejsze. A drogi się nie trzyma 😉

  • Dokładnie, SUVy są zaprzeczeniem motoryzacji, do niczego to sie nie nadaje. Jedyne przeznaczenie to powolna jazda z rodzinka na wakacje. Do miasta te auta są za duże i nieekonomicze a na trasy to przy większych prędkościaćh nosi go na boki i opory powietrza sa tak duże, ze spalanie wzrasta krzywą wykładniczą. A przed byle jakim zakrętem widze palone światła stopu

   • Dużo racji – jeździłem SUVem 5 lat i przy zmianie auta wybrałem kombi. Z parkowaniem SUVem nie było tragedii, bo te auta są napompowane wzwyż, a to nie zajmuje więcej miejsca na parkingu – najgorzej jest na trasach przy prędkościach 180+ i silnym wietrze bocznym. Nieustanne korekty kierownicą przez kilkaset kilometrów potrafią skutecznie zniechęcić do jazdy.

    • Guzik prawda SUV jest super.Mój sie trzyma drogi jak głupi i nie ma potrzeby palenia stopów przed zakrętami za to cieszy jak po długiej jeździe nie natarania kręgosłup od jazdy na leżąco.

 4. Sworzeń wahacza, opona?

 5. Pies musiał być duży.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!