Studenci zebrali dla bezdomnych zwierząt ponad 300 kg darów (zdjęcia)

Zakończyła się akcja zbiórki darów dla podopiecznych lubelskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Łącznie zebrano ponad 300 kg karmy mokrej i suchej, przysmaków, a także koce i zabawki.

W ramach akcji „Puszka dla Pieseła!”, przy ogromnym zaangażowaniu społeczności, udało się zebrać ponad 300 kg darów. Oprócz tego schronisku przekazano 81 koców oraz przekąski i zabawki dla zwierzaków.

Organizatorzy dziękują wszystkim darczyńcom za okazanie serce i wsparcie bezdomnych zwierząt. Ci, którzy przekazali dary wzięli udział w losowaniu nagród. Do wygrania była między innymi karta sodexo o wartości 100 zł, bluza UMCS, bon na kawę i ciasto do kafejki.

Akcję przeprowadzili Studenci Europeistyki Wydziału Filozofii i Socjologii UMCS.

(fot. Puszka dla Piseła)

Zobacz również

11 komentarzy

 1. czy jest sens karmić takie paskudztwo jak na tym ostatnim zdjęciu , może jednak ważniejsze było by pomyśleć o ludziach bezdomnych . Po co psu koc ?

 2. Ładna ta studentka w białej bluzce i białych butach piękna łał

 3. Brawo, gratulacje za zaangażowanie i okazane serce potrzebującym zwierzakom. Oby nigdy nie zabrakło takich wspaniałych ludzi. A ci co tak krytykują niech pokażą co oni poza pluciem w internecie zrobili dobrego dla ludzi jak im tak na ludziach zależy!

 4. Mietek , pomyśl czasem. Po pierwsze buldog francuski był wizytówką po prostu.Po drugie wygląd pieska to sprawa gustu , a o gustach się nie dyskutuje. A co do ludzi bezdomnych to mają na własne życzenie , z tą różnicą że piesek się nie może się zgłosić po pomoc . A czy ma sens karmić takie paskudztwo dla mnie tak – bo mam , bo kocham, bo jest, bo takiego wybrałem, więc jeśli chcesz tak dyskutować o wyglądzie to wstaw swoją fotkę , poproś portal może pozwoli? Myślę że hejterzy już ci świetnie rozwiną synonimy słowa -PASKUDZTWO.

 5. Głupota jakich mało

 6. Bezdomne zwierzęta nie proszą się na świat, a domu nie mają przez nieodpowiedzialnych ludzi. Moja rodzina zaadoptowała cztery kociaki (są cudowne, przytulaśne…). Od czasu do czasu zawozimy do schroniska różne rzeczy (również żywność) dla zwierzaków, które miały mniej szczęścia i nie znalazły jeszcze opiekunów na stałe. Pomogłyśmy również znaleźć dom dla sześciu kociaków, które miały być żywcem zakopane . Zgadzam się w 100% z Mietkiem. Za ciepło i jedzenie zwierzęta odwzajemniają się bezgraniczną lojalnością.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7302zł 0.17%
  • GBP 4.8878zł -0.27%
  • EUR 4.4139zł 0.09%
  • CHF 4.0856zł -0.34%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Kino pod gwiazdami w Nowosiółkach
   Festiwal Baniek Mydlanych w Łukowie
   Kino CSK: W piątek będzie można obejrzeć „Babyteeth”
   Kino na dachu CSK. Będzie można obejrzeć film „Szczęki”
   Meeting Of Styles, Lublin Poland 2020