690 680 960

Strażak z Chełma wygrał międzynarodowe zawody FireFit Championships (zdjęcia)

W miniony weekend w Toruniu odbyły się zawody FireFit Championships. W międzynarodowych zmaganiach strażaków najlepszy okazał się Młodszy kapitan Rafał Bereza strażak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

W miniony weekend młodszy kapitan Rafał Bereza, strażak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie, brał udział w zawodach FireFit Champoinships odbywających się w Toruniu.

The FireFit Champoinships to strażacka rywalizacja oparta o zadaniach wykonywanych przez strażaków podczas codziennej służby zarówno podczas likwidacji miejscowych zagrożeń, pożarów jak i zajęć doskonalenia zawodowego, w tym jakże ważnego przygotowania fizycznego.

Chełmski strażak nie zawiódł i wygrał zawody w kategorii OPEN. Z kolei w kategorii TANDEMY zajął czwarte miejsce z Mateuszem Wesołowskim, zaś w kategorii SZTAFETY drugie wspólnie z Adamem Spychałą, Dawidem Hyżykiem i Mateuszem Wesołowskim.

Należy zaznaczyć, że w międzynarodowych zawodach strażaków wystartowało ponad 120 zawodników z Polski, Niemiec, Litwy, Estonii, Czech oraz Słowacji. Tydzień wcześniej reprezentując barwy BRANDBULL Polska S. A. wraz z kolegami z Scantex Rafał Bereza zdobył Mistrzostwo Europy w kategorii SZTAFETY.

(fot. PSP Chełm)

5 komentarzy

  1. Super, gratulacje

  2. Obejrzałem sobie relacje z zawodów, bardzo fajna inicjatywa a strażacy jak zwykle są jedyną służba mundurową bez skazy na wizerunku

  3. a potem będzie wyglądać jak brzuchate janki z lewej i z prawej a z nudów podpalał trawy i sobie gasił takie życie na wsiach

  4. Do Lublina przenieść, znaczy awansować. Chłopak bardziej się przyda, a przede wszystkim będzie mieć większe szanse na rozwój.

  5. W Chełmie wszystko największe, najlepsze…

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin