Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Strażacy walczyli z pożarem warsztatu blacharskiego. Część pojazdów spłonęła (zdjęcia)

W miniony piątek kilkudziesięciu strażaków walczyło z pożarem warsztatu blacharskiego w Bartłomiejowicach. Trwa szacowanie strat i ustalanie okoliczności pojawienia się ognia.

Do pożaru doszło w piątek około godziny 19 w miejscowości Bartłomiejowice w powiecie puławskim. Strażacy przyjęli zgłoszenie o pożarze warsztatu blacharskiego, znajdującego się w murowanym, parterowym budynku. Istniało zagrożenie, że ogień przeniesie się na budynki znajdujące się w sąsiedztwie.

Na miejscu z ogniem walczyło 9 zastępów straży pożarnej z Puław, Wąwolnicy, Nałęczowa, Rąblowa i Łopatek. W wyniku pożaru budynek częściowo spłonął. Ogień strawił także część pojazdów znajdujących się w środku. Strażakom udało się wyprowadzić zwierzęta znajdujące się w sąsiednim budynku.

Trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia oraz szacowanie strat. Dwie osoby podtrute dymem i lekko poparzone trafiły do szpitala.

(fot. OSP Wąwolnica)

6 komentarzy

  1. Oby był ubezpieczony ☹️

  2. Zapewne szkoda było kasy na zabezpieczenia pożarowo-elektryczne w murowanej warsztatowej stodole..!!

  3. Pewnie interes nie szedł.

    • Janek Ty kretynie jak nie znasz osoby i sytuacji to lepiej się zamknij bo takie płytkie pisanie anonimowo w sieci jest żałosne. To że Tobie w życiu nie wychodzi to tylko i wyłącznie Twoja wina. Zakład prosperował wspaniale, a przez losowe zdarzenie człowiek stracił wszystko to na co ciężko pracował latami. Nie pozdrawiam idiotycznych hejterów.

      • Po co ta nienawiść i wyzwiska? Piszesz o hejterach, a sam zachowujesz się jak hejter. To że ktoś palnął głupi komentarz, to nie znaczy że musisz na niego pluć jadem.

Z kraju