Strażacy walczyli z pożarem drewnianego domu. Budynek niemal doszczętnie spłonął (zdjęcia)

We wtorek rano w miejscowości Blizocin doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Z ogniem walczyło kilka zastępów straży pożarnej z powiatu lubartowskiego.

Do pożaru doszło we wtorek rano w miejscowości Blizocin w powiecie lubartowskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęty jest dom jednorodzinny.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz pogotowie energetyczne. Po dotarciu na miejsce strażacy zastali dom drewniany parterowy objęty całkowicie ogniem, wszyscy mieszkańcy opuścili budynek przed przybyciem straży pożarnej.

W wyniku pożaru budynek niemal doszczętnie spłonął. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia oraz szacowanie strat. W działaniach udział brały zastępy JRG Lubartów, JRG Ryki, OSP Jeziorzany, OSP Przytoczno, OSP Przytoczno Osiedle, OSP Blizocin.

(fot. KSRG OSP Jeziorzany, PSP Lubartów)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi