690 680 960

Straż pożarna znów interweniowała na ul. Sokolej. Tym razem na szczęście nikt nie ucierpiał (zdjęcia)

Podjeżdżające na ul. Sokolą wozy straży pożarnej wystraszyły okolicznych mieszkańców. Wszyscy mają w pamięci tragiczny pożar sprzed kilku dni, w którym życie straciły trzy osoby. Tym razem nikomu nic się nie stało.

W piątek około godziny 17:30 służby ratunkowe ponownie zostały zaalarmowane o pożarze w bloku przy ul. Sokolej w Lublinie. Na miejsce od razu skierowane zostały cztery zastępy strażaków. Tym razem wszystko miało mieć miejsce w jednym z sąsiednich budynków.

Na szczęście tym razem okazało się, że nic poważnego się nie stało. Jeden z mieszkańców pozostawił na kuchence potrawę i poszedł spać. Kiedy danie zaczęło się przypalać, powstało zadymienie a sąsiedzi czując swąd spalenizny natychmiast powiadomiły straż pożarną. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Przypomnijmy, we wtorek późnym wieczorem w pożarze mieszkania przy ul. Sokolej zginęły trzy osoby, a cztery, w tym trójka dzieci i kobieta w ciąży, trafiły do szpitali. Kolejnych 25 osób musiało opuścić swoje lokale.

(fot. lublin112)

4 komentarze

 1. … przy Sokolej

 2. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

  Jeden z mieszkańców pozostawił na kuchence potrawę i poszedł spać. Kiedy danie zaczęło się przypalać, powstało zadymienie,
  a sąsiedzi czując swąd spalenizny natychmiast powiadomili straż pożarną i… stało się !!!
  Przyjechało 4-6 zastępów niewątpliwie bohaterskich druhów I… drabina. Do jednego gara z przypalającą się zupą.
  Jakie to piękne…

  • ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

   Tym bardziej piękne, bo polskie 😆

  • Lepiej żeby do garnka zupy przyjechało kilka wozów i drabina, kiedyś może komuś to uratować życie, które niema ceny.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas