690 680 960

Stracił przytomność na stacji paliw, po chwili zmarł. Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny

Przyszedł na teren stacji paliw, a następnie stracił przytomność i zmarł. Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny.

Policjanci z II komisariatu w Lublinie ustalają tożsamość mężczyzny, którego zgon nastąpił w rejonie stacji paliw przy ul. Siennej w Lublinie. Do chwili obecnej ustalono, że mężczyzna przyszedł na stację z dwukołowym małym wózkiem. W pewnym momencie stracił przytomność. Pracownik stacji natychmiast przystąpił do reanimacji mężczyzny.

Na miejsce została wezwany zespół ratownictwa medycznego. Przybyły lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Do chwili obecnej nieznane są personalia zmarłego.

Mężczyzna był w wieku około 60- 65 lat. Miał widoczną łysinę, siwo-czarną brodę i wąsy, widoczne ubytki w uzębieniu. Ubrany by w czarne dżinsy z brązowym paskiem, czarną koszulkę i czarne wsuwane trampki.

Osoby, które mogą posiadać informacje na temat personaliów opisywanego mężczyzny, proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Lublinie przy ul. Walecznych 1, lub pod nr tel. (81) 535-45-72, bądź numer alarmowy 112.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. Kurla, żebym ja się musiał zajmować takimi sprawami… Ale ok, zrobię profil psychologiczny.
  Ofiara jest prawdopodobnie osobą bezdomną, nadużywającą alkoholu. Utrzymuje się z prac dorywczych, głównie ze sprzedaży puszek lub złomu. Nie ma bliskiej rodziny, z którą utrzymywałby kontakty. Prawdopodobnie mieszka niedaleko miejsca zgonu lub często tam bywał z racji tego że np. jest tam skup złomu lub inne miejsce, które może dostarczać mu środków do życia (noclegownia, miejsce do pobytu, żebrania itp.)
  Przyczyną śmierci była niewydolność krążeniowo-oddechowa. Być może spowodowana nieleczonymi chorobami np. nadciśnieniem, cukrzycą, chorobami wewnętrznymi (trzustki i wątroby). Chory nie dbał o siebie, unikał lekarzy, jeśli trafiał do lekarza, to tylko na SOR, skąd na własną prośbę wychodził. Mógł być pacjentem izby wytrzeźwień, gdzie bywał wiele razy, ale zwykle za pobyt nie płacił. Tam należy poszukać jego personaliów. Takie trudne?

  • widać nie masz innych zajęć w życiu jak tylko oglądanie głupich seriali i udawania detektywa w necie, masz ze 250 kg wagi więc nie wyłazisz z domu i nie masz realnych przyjaciół i też umrzesz jak nie zmienisz trybu życia więc zadbaj o siebie xD :))

  • pogromca duchów

   To twoja przyszłość. Piszesz o sobie za 2 lata. Tak sobie wydedukowałem. To było proste.

  • wez ty lepiej klapnij tym dziobem filozofku przyglupi

 2. U nas na wsi w Lublinie

  Zobaczył ceny paliw.

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin