Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Stracił panowanie nad volkswagenem, zderzył się z citroenem i wjechał w drzewo. Cztery osoby w szpitalu (zdjęcia)

Wczoraj pod Zamościem doszło do groźnego wypadku drogowego. Do szpitala trafiły cztery osoby, w wyniku zdarzenia uszkodzone zostały trzy pojazdy.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18 w miejscowości Złojec w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem trzech pojazdów.

Policjanci ustalili, że 19-latek kierując volkswagenem na łuku drogi nagle stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Citroen. W wyniku zderzenia kierujący citroenem zjechał na lewe pobocze, a kierujący volkswagenem na prawą stronę drogi, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. W zdarzeniu uszkodzeniu uległ również pojazd marki Honda. 41-latka, aby uniknąć zderzenia z volkswagenem zjechała na krawężnik.

Do szpitala z obrażeniami ciała zostały przewiezione cztery osoby, 19-latek kierujący volkswagenem wraz z 16-letnią pasażerką oraz kierujący i pasażerka z citroena. Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Funkcjonariusze zatrzymali 19-latkowi uprawnienia do kierowania pojazdami. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

Stracił panowanie nad volkswagenem, zderzył się z citroenem i wjechał w drzewo. Cztery osoby w szpitalu (zdjęcia)

Stracił panowanie nad volkswagenem, zderzył się z citroenem i wjechał w drzewo. Cztery osoby w szpitalu (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

12 komentarzy

 1. Co z tego,że kierujący byli trzeźwi,jak małolat we łbie zamiast mózgu ma siano.

  • to z tego, że:
   -nie będzie mu postawiony zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości
   -nie będzie odpowiadał za spowodowanie wypadku będąc pod wpływem alkoholu – okoliczność nietrzeźwości jest okolicznością obciążającą, więc wyroki są większe
   Brak mózgu nie jest przestępstwem. Dopiero spowodowanie wypadku (z mózgiem lub bez) jest przestępstwem.

  • Pisząc takie komentarze uświadom sobie kto ma siano we łbie

 2. Gdyby kierujący Citroenem jechał rowerem a nie samochodem, to dowiedzielibyśmy się, że to jego wina, bo jechał środkiem jezdni.

 3. do pierdla na 8 lat i do celi z grubym gejem

 4. W sumie to nie musialem dalej czytać co bylo przczyczyną …wystarczyło „19 latek „

 5. kosztowna lekcja

 6. Prawo jazdy od 23 lat. Bo do tego czasu brak jest rozwiniętego mózgu

 7. Winnym jest:
  1/ uchodźcy
  2/ brak toru
  3/ ukrainiec z naprzeciwka
  4/ zawał albo zasłabnięcie

 8. Darujcie już sobie to „19 latek” bo wy wszyscy wielce doświadczeni sami robicie nie jedne głupoty i każdemu coś się zdarzy, a że tu był pech to nic nie poradzicie. Ale dalej budujcie swoje ego tym że to 19 latek. Nie pozdrawiam serdecznie

 9. Shaareon – tobie to powinno się jeszcze komentowania zabronić. Przecież to proste, że 19 lat tłumaczy to zdarzenie. Młody się dziunią zajmował albo ona nim i to są efekty. Tato użyczył wypasioną furę i nie ma. A to pech. Ilość wypadków powodowanych przez gówniarzerię jest zatrważająca. Stąd pomysł OC dla kierowcy zamiast na samochód uważam za genialny!

  • Pragnę dodać iż ten młodzieniec zapracował sobie sam na tą wypasioną furę. A ty lepiej zajmij się swoimi sprawami tak jak nie reszta ameb społecznych którzy nie mają co robić ze swoim życiem tylko bez żadnego przemyślenia wypowiadać się na temat czyjejś tragedii. Ludzie zacznijcie myśleć jak człowiek a nie jak maszyna do hejtu ?