Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Startuje kampania samorządowa PiS. Jarosław Kaczyński: „Jesteśmy na TAK! I Polska powinna być na TAK!”

W sobotę oficjalnie wystartowała kampania samorządowa Prawa i Sprawiedliwości. Partia zorganizowała w sobotę w Warszawie konwencję programową. Oficjalnym hasłem kampanii PiS jest „#JesteśmyNaTak”. Na konwencji obecni są również działacze PiS z regionu.

– Jesteśmy na TAK! I Polska powinna być na TAK! Jesteśmy na TAK dla rozwoju, jesteśmy na TAK dla budowania, jesteśmy na TAK dla wszystkiego, co tworzy naszą dobrą przyszłość, ale przede wszystkim dla inwestycji, dla tych małych, lokalnych, ale także dla tych wielkich. TAK dla CPK, dla atomu, dla regulacji Odry, dla portów. Jesteśmy na TAK i wzywamy wszystkich, by byli na TAK. To jest dzisiaj najważniejsze hasło, przekaz tej Konwencji. Polska prawica ma prawo, by mówić #JesteśmyNaTAK, bo 8 lat rządów Prawa i Sprawiedliwości to 8 lat inwestycji, postępu dla wszystkich Polaków, postępu, który wszystkim służył. Dlatego nasze słowa są wiarygodne – TAK dla pójścia do przodu, TAK dla doścignięcia tych, którzy są jeszcze przed nami, ale już dużo bliżej. Nasze TAK musi być mocne, zawsze, w każdej chwili, w każdych okolicznościach – mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Lider PiS powiedział, że od od 13 grudnia ubiegłego roku mamy do czynienia z rządem, który nieustannie mówi nie.

– Przede wszystkim mówi, że nie będzie kontynuował, ale mówi także, że nie będzie inwestował, nie będzie naprawiał, nie będzie podejmował przedsięwzięć, które są zaawansowane. Natomiast bardzo często lubi się posługiwać także słowem likwidacja. Można powiedzieć, że jest to rząd likwidatorów. To jest rząd, który podjął wysiłek zmierzający ku temu, by coś, co działo się w Polsce, co miało być dla Polski bardzo dobre, zostało właśnie zlikwidowane. A Polska potrzebuje być na TAK. My wszyscy powinniśmy być na TAK. My musimy być na TAK dla inwestycji, TAK dla rozbudowy tego wszystkiego, co zostało już podjęte, TAK dla różnego rodzaju innowacji, TAK dla rozwoju. Polska szła pod naszymi rządami prostą drogą, drogą rozwoju, drogą ku temu, by polski naród (to słowo w tym wypadku odnosi się do każdego obywatela) żył lepiej. W tej chwili o tym nie słychać i z tej drogi Polska weszła w jakiś zaułek, z którego nie widać wyjścia – powiedział prezes PiS.

Jarosław Kaczyński przekazał, że samorządy, Małe Ojczyzny to miejsca, gdzie łatwiej współpracować, mieć wspólny cel. Wspominał również Polski Ład.

– Inwestycje, choćby te z Polskiego Ładu, to przedsięwzięcia dla wszystkich, nie miały żadnego koloru partyjnego. To wszystko robiliśmy dla Polaków, bo chcemy, aby wszyscy nasi obywatele mieli prawo i szansę do dobrego życia, aby to nie był przywilej tylko dla nielicznych. Tak rozumiemy pojęcie Wspólnoty Narodowej – dodał Jarosław Kaczyński.

Na konwencji partyjnej obecni są również działacze PiS z regionu.

32 komentarze

 1. Żoliborskiego gnoma wypastowali, podtarli tyłek, założyli pampersa i postawili na środku by knuł dalej.

 2. Partia interesów Sowieckich przegrała wszystko co było do zdobycia. Naród czeka na śmierci tego zje__. ***** opozycję i konfederację!!!!

 3. Jesteśmy na tak

  Tak dla okredania kraju,
  Tak dla nepotyzmu,
  Tak dla propagandy,
  Tak dla szerzenia nienawiści i sporów

Dodaj komentarz

Z kraju