Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Starszy mężczyzna poszkodowany w zderzeniu samochodu z motorowerem

Wczoraj na jednym ze skrzyżowań w Kraśniku doszło do groźnie wyglądającego wypadku. W zderzeniu motoroweru z pojazdem osobowym ucierpiał 79-letni mężczyzna.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 15 na skrzyżowaniu ul. Urzędowskiej z ul. Przechodnią w Kraśniku.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 79-letni mieszkaniec Kraśnika wyjeżdżając z ulicy Przechodniej (drogi podporządkowanej) na ruchliwą ulicę Urzędowską nie zachował ostrożności i podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym doprowadzając do zderzenia z samochodem osobowym.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował do szpitala motorowerzystę. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

2018-07-24 19:24:45
(fot. Policja Kraśnik)

2 komentarze

  1. starszy czlowiek

    Hmmm… 79 latek za kierownicą jakiegokolwiek pojazdu to zagrożenie życia dla niego samego i dla osób postronnych …99% osób w tym wieku nie przeszła by podstawowych badań okulistycznych dla kierowców ..ze o jakimś bardziej zaawansowanym badaniu psychotechnicznym na refleks nie wspomnę …niestety starość nie radosć i wszystkich nas to czeka ,ale na litość boską trzeba mieć jakoś choćby minimalną świadomosć własnych ograniczeń w tym wieku …a nie ” pchac ” sie za kierownice …ja mam 75 lat i mimo ze posiadam prawo jazdy i zdrowie jeszcze wmiarę to za kierownice już bym nie wsiadł …i dziwię się ludziom w podobnym wieku i starszym ,ze pchają się na siłe za kierownicę …a potem …”a się narobiło „

  2. w tym wieku to lepiej rolator