Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Starsza kobieta szła chodnikiem boso i bez kurtki. Na stopach miała już krwawiące rany

Nad ranem jadący na służbę funkcjonariusz policji zauważył starszą kobietę bez odzieży wierzchniej. Piesza nie miała też butów, przez co jej stopy zaczynały krwawić. Zajęli się nią ratownicy medyczni.

Na nietypowy widok natknął się jadący na służbę funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. W niedzielę około godziny 5:40 dostrzegł idącą chodnikiem starszą kobietę. Jego uwagę zwrócił fakt, iż w takich warunkach pogodowych, jakie obecnie występują, piesza nie posiadała odzieży wierzchniej.

Kiedy podjechał bliżej zauważył również, że kobieta szła boso. Natychmiast zatrzymał się i powiadomił dyżurnego, który na miejsce skierował radiowóz oraz zespół ratownictwa medycznego. Kobieta była wyziębiona, a na jej stopach znajdowały się już krwawiące rany.

Jak się okazało, była to 83-letnia mieszkanka Biłgoraja. Policjanci ustalają teraz, dlaczego kobieta bez odpowiedniego odzienia znajdowała się poza domem.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Niedorzecznik prasowy

    Albo ma Altzhaimera, albo kochającą inaczej rodzinę

  2. Albo ma zryty beret.

  3. W w tym wieku zdarza sie demencja starcza, chwila nieuwagi i starsza osoba jest po za domem. Wyrazy współczucia dla rodziny. A Pani niech szybko wraca do zdrowia.

    • Jasny gwint !!!

      Do zdrowia niech wraca, ale nie „do siebie” – bo ją znowu puszczą w koszulinie i nawet bez skarpetek