Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Staranował trzy samochody i ogrodzenie posesji

Wczoraj po południu w Biłgoraju, 24 -latek staranował trzy samochody i zatrzymał się na ogrodzeniu pobliskiej posesji. Do szpitala trafiła jedna osoba.

Do wypadku doszło w środę po południu na ulicy Krzeszowskiej w Biłgoraju. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze biłgorajskiej drogówki, kierujący osobowym suzuki 24-latek, jadąc z nadmierną prędkością, nie zachował ostrożności i z impetem uderzył w tył jadącego przed nim renaulta. Siła uderzenia była tak duża, że suzuki odbiło się, uderzyło zaparkowanego na poboczu volkswagena oraz renaulta a następnie zatrzymało się na ogrodzeniu pobliskiej posesji.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Jedna osoba doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. Była to 42-letnia pasażerka renaulta. Jak informują lekarze, kobieta doznała m.in. urazu kręgosłupa.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci od sprawcy wypadku pobrali krew do badań na obecność w jego organizmie środków odurzających. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn zdarzenia.

(fot. policja)
2015-07-23 21:24:28

6 komentarzy

 1. Pan Cieć z alei Lubartowskich w Lublinie k/Świdnika

  Standard – młody kierowiec bez większego doświadczenia, za to z „pasją”, pusto we łbie, szybki samochód,który zawładnął kierowcą.
  Czego chcieć więcej? – Chyba porządnego słupa albo chociażby drzewa – jakby przeżył miałby czas do przemyśleń.

 2. Elektorat Paligłupa szaleje. Krewny czy inny wój? Zabrali uprawnienia, czy się boją konsekwencji.

 3. mocarz …

 4. Cytat:”Czego chcieć więcej? ”
  Tooooorrrruuuuu,au,au.au.

  • Ryśka – takiego na tor wpuszczać to wielkie ryzyko dla innych – przecież to nie on samochodem kieruje tylko samochód nim.
   Taką ma PASJĘ

  • Haha, co za przygłup.. Dziwne, że jeszcze wam się to nie znudziło.

Z kraju