Staranował przepuszczającego pieszych opla. Czteroosobowa rodzina trafiła do szpitala, 25-latek stanie przed sądem (zdjęcia)

Kierujący audi 25-letni mieszkaniec gminy Puławy nie zauważył, że opel zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych. Wjechał w tył auta. Cztery osoby, w tym dwójka dzieci, trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek w miejscowości Zarzecze w gminie Puławy. Służby ratunkowe zostały powiadomione o zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wyjaśnia podkom. Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach, kierowca opla jechał w kierunku Zwolenia. Zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby umożliwić pieszym bezpieczne pokonanie jezdni. Po chwili w tył jego pojazdu z impetem uderzyło audi.

Jak się okazało, kierujący audi 25-letni mieszkaniec gminy Puławy nie zauważył, że opel zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych. W wyniku tego do szpitala została przetransportowana podróżująca oplem czteroosobowa rodzina, w tym dwoje dzieci. Na szczęście osoby te doznały niegroźnych potłuczeń i po badaniach mogły wrócić do domu.

Badanie alkomatem wykazało, ze obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierowca audi za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym odpowie przed sądem.


(fot. policja)

20 komentarzy

 1. Niby jak miał zauważyć? To niedorzeczne, lukając FB i lajkując DżeSiki miał jeszcze gdzieś patrzeć na drogę… ? Nie da się:)

 2. Nie znacie. Nie wiecie a do powiedzenia macie najwięcej. Za te bzury które tu wypisują powinni wkoncu ponieść jakąś karę. Dla tych którzy mają najwięcej do powiedzenia. Prędkość wcale nie była duża bo to już teren zabudowany. Nie każdy kierowca używa smartfona na drodze, ale skądś to musicie wiedziec także powodzenia dla Was. Sprawa zakończona mandatem karnym

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8342zł 0.52%
  • GBP 5.2727zł 0.6%
  • EUR 4.5627zł 0.66%
  • CHF 4.1473zł 0.61%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja