690 680 960

Sprzedawał narkotyki nieletnim, 20-latek trafił do aresztu

Kryminalni z Opola Lubelskiego zatrzymali 20-latka z Poniatowej. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania amfetaminy oraz udzielania nieletniemu narkotyków.

Kryminalni z Opola Lubelskiego ustalili, że 20-latek z Poniatowej zajmuje się sprzedażą narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i odnaleźli u niego środki odurzające.

Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. W trakcie kolejnych czynności funkcjonariusze ustalili, że sprzedawał on narkotyki innym osobom, z których dwie były nieletnie.

Na podstawie zebranych przez policjantów dowodów prokurator przedstawił 20-latkowi zarzut posiadania amfetaminy oraz zarzut udzielania nieletniemu narkotyków. Następnie mężczyzna w sobotę został doprowadzony do sądu, gdzie sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na 3 miesiące. 20-latkowi grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

(fot. Policja)

7 komentarzy

 1. Wynika z tego że jak ktoś jest pełnoletni to nie koniecznie jest dorosły.
  a różnica jest taka że nie pójdzie do poprawczaka tylko do pierdla 😉

 2. Dać mu wszystko zjeść i nie trzeba by było go zamykać!

 3. A jakby sprzedawał pełnoletnim to rozumiem, że gitarka;)?? A może chodzi o handel bez wymaganej prawem działalności gospodarczej i nie nabijanie transakcji na kasę fiskalną oraz o nie wydawanie paragonów??

 4. Jak na imię miał.diler wie ktoś??

 5. Piotrek to był chyba Pan Diler

 6. Piotr się nazywał? A z jakiej ulicy był? To posiedzi se teraz

 7. Jakim samochodem dilowal??

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas