690 680 960

Spotkanie ze św. Mikołajem w Selfie Station!

Pojawił się już pierwszy śnieg i wszystko stało się jasne, święta nadchodzą wielkimi krokami, a razem z nimi wiele świątecznych i klimatycznych atrakcji w Lublinie. Pierwsze muzeum selfie jest doskonałym przykładem przeniesienia światowej atrakcji na mapę Lublina, również w okresie świątecznym Selfie Station zachwyca pomysłami aranżacji na bajecznie wysokim poziomie.

Przez cały grudzień w przestrzeni Selfie Station zagości świąteczna atmosfera, dzięki dekoracjom w całym muzeum, jak i dwóm poświęconym specjalnie z tej okazji pomieszczeniom. Pozostała część przestrzeni Selfie Station pozostanie bez zmian, więc jeśli jeszcze zastanawiasz się nad sesją zdjęciową w kosmosie, z jednorożcem lub przestrzeni pełnej kolorach kropek nadal pozostaje taka opcja.

W całym muzeum, czyli na ponad 400m2 nie zabraknie reniferów, bałwana oraz św. Mikołaja, który 4 oraz 6 grudnia będzie wręczał przygotowane przez rodziców lub bliskich osoby prezenty.

W tej pięknej i pachnącej piernikami krainie możesz również wykonać własną sesję świąteczne z całą rodziną, bliskimi czy przyjaciółmi. Wszyscy wiemy jak to ważny czas dla relacji, dlatego Selfie Station nie ogranicza się tylko do sesji rodzinnych, ale również zachęca do sesji zdjęciowych klasowych czy firmowych.

Poczuj magie świąt z Selfie Station i już dziś odwiedź stronę internetową https://selfiestation.pl/.

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…