Śpieszyła się do pracy, doprowadziła do kolizji. Odjechała, bo się przestraszyła

Wkrótce przed sądem stanie 21-latka, która doprowadziła do kolizji i odjechała. Kobieta tłumaczyła policjantom, że się przestraszyła.

W piątek przed godziną 7 w Łukowie na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z ul. Rogalińskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów. Ze zgłoszenia wynikało, że w samochód marki Hyundai uderzył inny pojazd, który odjechał z miejsca kolizji.

34-latek z gminy Łuków skręcał w lewo na skrzyżowaniu i w tym czasie dla jego kierunku ruchu, na sygnalizatorze świetlnym zapalone było zielone światło. Mężczyzna relacjonujący zdarzenie powiedział policjantom, że wówczas uderzył w jego samochód inny pojazd, który odjechał w stronę centrum miasta. Kierująca tym autem wjechała na skrzyżowanie z przeciwnego kierunku ruchu. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia 34-latek nie doznał żadnych obrażeń ciała.

W międzyczasie na miejscu pojawiła się 21-latka z gminy Łuków, która poinformowała policjantów, iż to ona kierowała samochodem marki Mercedes i uderzyła w hyundaia.

Kobieta mówiła funkcjonariuszom, że wjechała na skrzyżowanie mimo tego, iż dla jej kierunku ruchu zapalone było czerwone światło. Kierująca tłumaczyła mundurowym, że spieszyła się do pracy i myślała, że nie spowoduje kolizji drogowej. Po zdarzeniu odjechała ze skrzyżowania, gdyż jak mówiła „przestraszyła się”. To, że wróciła na miejsce kolizji to zasługa jej kolegi z pracy, który widząc jej uszkodzony samochód kazał jej tam powrócić.

Wkrótce kobieta stanie przed sądem, za spowodowanie kolizji 21-latce grozi wysoka grzywna i zakaz kierowania pojazdami na okres do 3 lat.

68-120504

2018-01-19 12:53:07
(fot. Policja Łuków)

Zobacz również

23 komentarze

  1. Skąd wiadomo, że to ona prowadziła?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew