Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

W sobotę Dzień Otwarty Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego

W najbliższą sobotę Lubelski Urząd Wojewódzki otworzy szerzej swoje drzwi dla mieszkańców. Odbędzie się Dzień Otwarty.

Z okazji jubileuszu 95-lecia Lubelski Urząd Wojewódzki zaprasza na Dzień Otwarty, już w tą sobotę, pod hasłem „Spotkaj się z administracją i e-urzędem”. Wszyscy chętni będą mogli wejść w godzinach od 11.00-15.30 do siedziby Urzędu przy ul. Spokojnej w Lublinie.

Dzień Otwarty Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego skierowany jest do przedstawicieli Władz i Pracowników jednostek samorządu terytorialnego oraz Mieszkańców Lublina i gmin z terenu województwa lubelskiego.

Poniżej prezentujemy program Dnia Otwartego „Spotkaj się z administracją i e-urzędem”

DOSTĘP DO e-USŁUG

Możliwość bezpłatnego uzyskania:

– profilu zaufanego na platformie ePUAP,

– konta na ZUS PUE,

– konta ZIP NFZ.

ZWIEDZANIE URZĘDU

W ramach zwiedzania m.in. wizyty w gabinecie Wojewody Lubelskiego, Sali Kolumnowej i Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego. Ponadto prezentacja odznaczeń, materiałów archiwalnych Urzędu oraz sprzętu i uzbrojenia Państwowej Straży Łowieckiej i Państwowej Straży Rybackiej.

KONCERTY

Katarzyna Sawczuk laureatka The Voice of Poland, Archiwum, Zawierucha

SATYRYCZNA ZABAWA „NA ŚCIEŻCE BIUROKRACJI”

W gabinetach z różnych okresów historii będzie można spotkać urzędników, którzy czasami uprzejmie a niekiedy nieco złośliwie pomogą poznać tajniki biurokracji. Uczestnicy zabawy otrzymają nagrody i certyfikaty.

PAMIĄTKOWE ZDJĘCIA I UPOMINKI

Uczestnicy Dnia Otwartego będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, które otrzymają na płytach CD. Poza tym upominki i inne niespodzianki.

W ramach Dnia Otwartego Urzędu czynny będzie Oddział ds. paszportów przy ul. Północnej 3 w Lublinie i biura paszportowe w delegaturach Urzędu.

2015-02-18 09:19:57
(fot.LUW)

2 komentarze

  1. będzie można pooglądać z bliska urzędasów, którzy powciągali swoje rodziny i znajomych na stołki, abyśmy ich utrzymywali z własnych pieniędzy?

Z kraju