Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Śmiertelne potrącenie pieszego. Apel policji

Łukowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności śmiertelnego potrącenia pieszego na drodze wojewódzkiej nr 806. Mundurowi apelują o pomoc w identyfikacji ofiary wypadku.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 19 w miejscowości Karwów Kolonia w powiecie łukowskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Toyota jadąc od strony miejscowości Trzebieszów w kierunku Łukowa, na prostym odcinku drogi potrącił pieszego, który również poruszał się w tym samym kierunku. W wyniku tego zdarzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Kierujący toyotą, 31-letni mieszkaniec Łukowa nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy.

Policjanci zawracają się z apelem o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który poniósł śmierć w wyniku tego tragicznego zdarzenia.

Rysopis mężczyzny: wiek ok. 50-60 lat, 160-170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne, kilkudniowy zarost koloru siwego. Ubrany był w kurtkę koloru czarnego w niebiesko-szare nieregularne wzory, sweter koloru czarnego, koszula z długim rękawem w podłużne paski w różnych kolorach, spodnie koloru czarnego – materiałowe w podłużne prążki, buty koloru czarnego typu kozaki zasuwane na suwak.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie, ul. Międzyrzecka 9, 21-400 Łuków, telefon (25) 797-62-10 lub z najbliższą jednostką policji 112.

(fot. Policja Łuków)

7 komentarzy

  1. To zdjęcie ,to jest przestroga dla wszystkich bez odblasków i idących niewłaściwą stroną drogi.
    Było mocno…

  2. Wrzuccie zdjecie samobojcy bo wasz opis pasuje do statystycznego menela spod sklepu.

  3. A gdzie to zdjęcie tego denata w celach identyfikacji.????

  4. Znając łukowskich policjanuszy to i tak ukarzą kierowcę.

  5. Ten artykuł powinien być kolejną kampanią społeczną o odblaskach z tytułem:
    „Nie nosisz odblasków? – noś dokumenty żeby można było Cię zidentyfikować”

  6. Bardziej na czarno się nie dało ubrać. Skoro się poruszał w tą samą stronę co auto to na dodatek szedł po niewłaściwej stronie jezdni. Brak słów. Szkoda człowieka.