690 680 960

Śmierdzący problem w akademiku

Studentom mieszkającym w akademiku przy ulicy Nadbystrzyckiej 44 a, wtorkowy dzień obfitował w niezwykle nieprzyjemne zapachy.

Kiedy pracownicy akademika zaczęli poszukiwać źródła owych zapachów wyszło na jaw, że piwnice budynku są pełne ścieków. Okazało się, że doszło do pęknięcia jednej z głównych rur odprowadzających nieczystości do sieci kanalizacyjnej. O pomoc w tej nietypowej sprawie poproszona została straż pożarna.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy strażaków, którzy za pomocą specjalnych pomp opróżnili piwnice z fekaliów. Zadanie było pracochłonne, ponieważ zalana była duża powierzchnia, a poziom nieczystości sięgał kilkudziesięciu centymetrów.

Najmniej sytuacją przejęli się sami studenci, którzy z racji wykonywania czynności przez strażaków oraz zapachów które uniemożliwiały pobyt w budynku, spędzali czas na grillowaniu oraz korzystali ze słońca, opalając się.

Straż pożarna działania zakończyła po kilku godzinach, zaś nosy mieszkańców akademika z pewnością dłuższy czas będą przypominać o tym śmierdzącym wydarzeniu.
null

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3518zł -0.51%
  • GBP 5.3364zł -0.1%
  • EUR 4.6856zł -0.12%
  • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas