690 680 960

Śmierdzący problem w akademiku

Studentom mieszkającym w akademiku przy ulicy Nadbystrzyckiej 44 a, wtorkowy dzień obfitował w niezwykle nieprzyjemne zapachy.

Kiedy pracownicy akademika zaczęli poszukiwać źródła owych zapachów wyszło na jaw, że piwnice budynku są pełne ścieków. Okazało się, że doszło do pęknięcia jednej z głównych rur odprowadzających nieczystości do sieci kanalizacyjnej. O pomoc w tej nietypowej sprawie poproszona została straż pożarna.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy strażaków, którzy za pomocą specjalnych pomp opróżnili piwnice z fekaliów. Zadanie było pracochłonne, ponieważ zalana była duża powierzchnia, a poziom nieczystości sięgał kilkudziesięciu centymetrów.

Najmniej sytuacją przejęli się sami studenci, którzy z racji wykonywania czynności przez strażaków oraz zapachów które uniemożliwiały pobyt w budynku, spędzali czas na grillowaniu oraz korzystali ze słońca, opalając się.

Straż pożarna działania zakończyła po kilku godzinach, zaś nosy mieszkańców akademika z pewnością dłuższy czas będą przypominać o tym śmierdzącym wydarzeniu.
null

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt