Smak morza w Twoim domu

„Rybna Kraina” to firma, która powstała z inicjatywy dwojga młodych ludzi już ponad trzy lata temu. Mam na imię Katarzyna i jestem córką armatora, wnuczką wieloletniego szypra na kutrach rybackich, więc moja decyzja o założeniu takiej właśnie firmy jest uzasadniona tradycją rodzinną.

Mieszkam w Kołobrzegu i wspólnie z moim partnerem dokładamy wszelkich starań, aby towar z Kołobrzegu do Lublina dotarł jak najszybciej, bo wtedy jest najświeższy. Dostarczamy Państwu rybę z bieżącego połowu. Jak to rozumieć? Otóż kuter schodzi z morza, kupujemy rybę, obrabiamy ją, patroszymy, filetujemy, pakujemy każdemu klientowi w elegancki, utrzymujący świeżość styrobox, ryba jest obłożona lodem.

Tak przygotowane każde zamówienie jest umieszczane w samochodzie autochłodni, która zapewnia świeżość i wyrusza w trasę Kołobrzeg-Lublin. Dbamy o świeżość naszych produktów od połowu po dostawę, ponieważ osobiście pakujemy i dostarczamy ryby. Każdy Klient odbierający od nas swoje, wcześniej zamówione ryby, ma bezpośredni kontakt z nami (właścicielami Rybnej Krainy).

Zaznaczam, że nie magazynujemy ryby, nie zamrażamy jej. Myślę, że mieszkańcy Lublina zasługują, aby poczuć smak morskiej świeżej ryby, nie wyjeżdżając nad morze, delektować się jej smakiem we własnej kuchni, a nie w smażalni. Oferujemy oprócz ryb świeżych również szeroki asortyment ryb wędzonych metodą tradycyjną oraz przetwory rybne z małej manufaktury kołobrzeskiej. Niepowtarzalny smak prawdziwego paprykarza z dorsza czy pulpecików rybnych, tak delikatnych, że rozpływają się w ustach.

Mamy ogrom zadowolonych klientów w Polsce, o czym można przeczytać na naszej stronie internetowej www.rybna-kraina.pl oraz na Facebooku Rybna Kraina. Rybna Kraina dojeżdża do Państwa miasta co miesiąc – za wyjątkiem miesięcy letnich: lipiec i sierpień, kiedy to dorsz wchodzi w okres ochronny i jego połowy są ograniczone.

Ryby u nas zakupione można mrozić, te świeże jak i wędzone. W ofercie znajdą Państwo takie ryby jak: dorsz, flądra, śledź, szprot, łosoś, i wiele innych. Minimalne zamówienie to 50 zł, dostawa jest bezpłatna. Obecnie zamówienia zbieramy do 17 maja, a dostawa będzie miała miejsce między 25 a 30 maja, ponieważ jest oczywiście uzależniona od warunków pogodowych na morzu. Każdy potencjalny klient, który złoży zamówienie otrzyma SMS-a 3-4 dni przed dostawą z niezbędnymi informacjami.

W Lublinie macie Państwo dwa miejsca, w których możecie odebrać swoje zamówienie: 1) parking przy Media Markt – ul. Tomasza Zana 31 oraz 2) parking przy DomoSystem – ul. Mełgiewska 16A (obok Castoramy). Zapraszamy do składania zamówień i do zobaczenia w Lublinie. Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem naszej strony www.rybna-kraina.pl gdzie znajdą Państwo także pełna oferta i cennik.

Zapraszamy.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7364zł -0.66%
  • GBP 4.9793zł -0.89%
  • EUR 4.4779zł -0.14%
  • CHF 4.1364zł -0.27%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach