Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie ciężarówki z osobówką w Dęblinie. Droga zablokowana

W piątek rano na ul. Stawskiej w Dęblinie doszło do zderzenia ciężarówki z pojazdem osobowym. Na miejscu pracują służby ratunkowe, ulica jest nieprzejezdna.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 7 na ul. Stawskiej w Dęblinie. Na łuku drogi zderzyły się dwa pojazdy – ciężarowy i osobowy. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

W chwili obecnej ulica jest zablokowana, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku. Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba podróżująca pojazdem osobowym.

Policjanci kierują ruch na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 9:30.

(fot. deblin.eu)

4 komentarze

  1. Tylko dwa pojazdy i nie potrafią się wyminąć.
    Za dwa miesiące kombajny będą zaskakiwać zapatrzonych w srajfony kierowców.

  2. Z ZAWSZE JAK JADE TYMI ZAKRETAMI ZADAJE SOBJE PYTANIE PO H..JTE TRZY OSTRE ZAKRETY WYSTARCZY DROGE PRZEBUDOWAĆW LINI PROSTEJ RÓWNOLEGLE DO TOROW CZESTE WYPADKI SZCZEGOLNIE NA SRODKOWYM ZAKRECIE LOTERIA PRZEJADE CZY KTOS WE MNIE W…..I

  3. LRY ja też tamtędy podróżuję często

    Dokładnie linię 15 kV potrfili poprowadzić prosto wycinając las, a drogę dość , że nawierzchnia pożal się panie to jeszcze zakręty , że chu….
    ile jeszcze wypadków w tym miejscu

  4. Często zdarza mi się tamtędy jeździć. Droga jest kiepska ale to nie przeszkadza niektorym zapier… tam ponad 100 km/h a potem dziwić się że są wypadki…

Z kraju

Sport