Skierbieszów: Nie żyje 10-latek, który wjechał pod samochód

W piątek około godziny 13 w Skierbieszowie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku potrącenia zginął 10-letni chłopiec.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 13. 10-latek na jednej z ulic w Skierbieszowie zjechał na rowerze z górki wprost pod jadący samochód. Oplem kierował 35-latek z gm. Wojciechów.

Na miejsce zdarzenia został zadysponowany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, pomimo wysiłków ratowników medycznych dziecka zmarło na miejscu.

Kierowca opla był trzeźwy.

Apelujemy do rodziców o większą kontrolę nad tym co robią dzieci.

2014-05-23 18:08:16
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. Ciupciasek zwyczajny

  Wielka tragedia dla rodziców, ale i dla kierowcy wyrzuty sumienia do końca życia chociaż winy brak.
  Wczoraj na Głębokiej po południu około 10 letnia siksa wbiegła na przejście tuż przed rozpaczliwie hamujące auta. Z głupim śmiechem czekała, aż mama z drugim gówniarzem pokona przejście. Reakcji ze strony matki nie było żadnej. Aż mnie ręce świerzbiły, żeby wyjść i dać obu po głupich pyskach.

 2. podejrzewam, choć mogę śię mylić że do tragedii doszło w okolicach POM-u – to największe Skierbieszowskie wzniesienie ale i bardzo niebezpieczna serpentyna… o ile się nie mylę stoi tam jak byk 30tka….. nikt tam nie zwalnia…. jadąc Zamościa w stronę Chełma, zaraz za mostem macie ostro w lewo, i UWAGA – bardzo zacieśniający niewidoczny prawy z NIEWIDOCZNYM WYJAZDEM Z OSIEDLA POM…. ludzie tu jeżdżą jak wariaci, często jadący z przeciwnego kierunku go ścinają (pomijam że biorą ten zakręt przy stawie lekko 50,60 /h)…. nie raz dochodziło tam do scen że jeszcze sekunda i czołówka, lub najechanie w bok na wyjeżdżających z POM-u….. Prosze was uważajcie w tym miejscu, bo życie jest tylko jedno

 3. mgr. Ćwierć - Cipkiewicz

  Marcelu – jeśli opisany wypadek akurat tam miał miejsce, to powinni ustawić tam znak: Uwaga na głupie dzieci.
  Nie mniej, współczuję tragedii

 4. pokaż mi rozsądne dzieciaki w wieku 10 lat…. ale zabawy na zjeździe z tej górki na rowerze to czyste samobójstwo…. policja od czasu do czasu czesze tam, ale ani kierowców nie upilnujesz by jechali tamtendy zgodnie ze znakami ani dzieciaków…. jak to mówił wczoraj mój kumpel 90% wypadków to nie brawura i alco tylko głupota i brak wyobraźni

 5. Tam powinny być ustawione lusta..

 6. Co ty za przeproszeniem Marcelu pieprzysz na tych zakrętach 50 przecież takie jest ograniczenie w terenie zabudowanym a pomimo tego tam szybciej nie pojedziesz bo wjedziesz do stawu więc najpierw pomyśl co piszesz bo widzę że twoje wpisy to jakieś głupoty bez obrazy pozdro nara.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8393zł 1.43%
  • GBP 5.3056zł 0.64%
  • EUR 4.5793zł 0.56%
  • CHF 4.1313zł 0.76%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!