690 680 960

Skąd się biorą śmieci nad Jeziorem Białym. To nagranie dużo wyjaśnia (wideo)

Ogrom śmieci w Jeziorze Białym zbulwersował naszych czytelników. Wyjaśniają oni, że podobna sytuacja występuje też w okolicach jeziora. Często są to odpady podrzucane, co nawet zostało zarejestrowane przez kamerę na jednej z posesji.

Opublikowany niedawno przez nas artykuł na temat śmieci w Jeziorze Białym wywołał duży odzew naszych czytelników. Otrzymaliśmy kolejne sygnały na ten temat. Przesłano nam jednak również nagranie zarejestrowane przez kamerę monitoringu zamontowaną na jednym z budynków w pobliżu jeziora.

W ubiegłą sobotę w godzinach popołudniowych przed posesję podjechało BMW. Z pojazdu wysiadł pasażer, który od razu skierował się do bagażnika, z którego wyjął worek śmieci. Następnie przerzucił go przez ogrodzenie, po czym wsiadł do auta. Po chwili samochód odjechał.

– Z nagrania wyraźnie widać, że dla tego mężczyzny była to rutyna. Nie rozglądał się wokół siebie, aby sprawdzić, czy go ktoś nie obserwuje, wszystko zrobił pewnie, bez pośpiechu. Sugeruje to tylko, że dla niego jest to codzienność i cały czas w ten sposób pozbywa się śmieci – dodała pani Agnieszka, od której otrzymaliśmy nagranie.

Co więcej, nie była to pierwsza tego typu sytuacja na tej posesji. W grudniu również w identyczny sposób zostały podrzucone śmieci, zaś pod koniec lipca opony. Nasza czytelniczka dodaje, że w wielu miejscach można się natknąć właśnie na podrzucone worki wypełnione odpadkami.

(wideo – nadesłane)

22 komentarze

 1. I co mu zrobi piso

 2. Bardzo Malutki Wacuś

  jak zwykle o gnojowozach musi być głośno,

 3. Odnośnik mózgów tej marki pojazdów. Widać to na co dzień. Gnojowica …

 4. więcej za motocykl dałem jak to BMW warte

 5. I dlatego właśnie nie chcę kupować BMW żeby nie być kojarzonym z takim elementem. A szkoda bo to świetne samochody.

 6. wychowanie po lubelsku albo jak kto woli na modłę ściany wschodniej lub też Polski B… C… D … E
  do wyboru do koloru, a to wszystko po to aby zorganizować niedługo „event” na fb że dziś dzień ziemi czy inny szajs i jest opcja do imprezy … zakrapianej oczywiście wodą święconą hahahaha

  roszczeniowa banda…
  taka krześcijańska kultura o

 7. Już marka auta sugeruje, że to ameba wydana na świat bez wyraźnego celu…

 8. Trzeba wysłać doniego jeden lub dwa śmieciowozy i opróżnić na jego posesji i jeszcze polać szambem.A jak będzie buczał to w smołe go i w pióra. Pierdzielony cwaniaczek-śmieciaczek.

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej