Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Sitaniec: Zablokowana droga krajowa nr 17 po zderzeniu trzech pojazdów

W poniedziałek po południu na drodze krajowej nr 17 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Droga jest całkowicie zablokowana, wśród poszkodowanych jest kobieta w ciąży.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 13:30 na drodze krajowej nr 17 w Sitańcu, na odcinku Krasnystaw – Zamość. Zderzyły się tam trzy pojazdy – ciężarowe iveco, osobowy opel i renault wykonujący przewóz osób.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Iveco najechał na poruszającego się w tym samym kierunku opla, który po uderzeniu zjechał do rowu. Pojazd iveco uderzył następnie w busa marki Renault. Do szpitala trafiło czworo pasażerów busa i pasażerowie z opla w tym kobieta w ciąży. Aktualnie poddawani są badaniom – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej Policji.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

68-106883

68-106884

2017-06-12 16:18:47
(fot. Policja Zamość)

11 komentarzy

 1. Znowu jakaś święta krowa.

  • Czy klękałeś przed nią?

   • Wieśniaczka na szpileczkach

    Krowa, krową, ale to autko w rowie rozpadło się zanim drzew dotknęło.
    Jakaś słabizna…

  • Przy wypadku, w którym brałem udział również pisałeś te bezsensowne insynuacje. Nie wiem co z tobą nie tak, ale może zwyczajnie potrzebujesz uwagi/pomocy specjalistów. Zarejestruj się do lekarza, a zamiast pisać bzdury umyj klatkę, bądź zamieć ulicę – przynajmniej na coś się przydasz. Twoje „wypowiedzi” po prostu są głupawe i całkowicie zbędne.

 2. Droga redakcjo 112 napiszcie co się stało [sobota-niedziela]w Łysołajach o ile macie jakiekolwiek informacje,pozdrawiam.

 3. wypadki, non stop wypadki, codziennie coś nowego. Skąd Ci ludzie biorą prawo jazdy

  • jak skąd? znaleźli w chipsach

  • Przy takim ruchu i takich drogach nie ma dziwne, wypadki muszą być. A i pośpiech i stres codzienny robią swoje. Dochodzą jeszcze młodzi i starzy oraz kobiety, wśród których zdarzają się dobrzy kierowcy ale większość to jadące ze strachem w oczach zagrożenie dla innych. I jeszcze tych kilku pijanych – gwiazd wszelakich mediów.

   • Specjalista od pokazywania gestu Pana Kozakiewicza

    @wt – zapominasz o posłach, osłach, sędziach, księżach, wszelkich radnych, i bezradnych, oraz wójtach i innych śmujtach.
    Ci też chleją i uczestniczą w zdarzeniach drogowych z udziałem drzew i rowów, ale za to znacznie rzadziej, sądów.

 4. do tej pory zastanawiam się, kto pozwolił na montowanie siedzeń w bagażniku zafiry. Jakby ktoś tam siedział, to śmierć na miejscu…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo