690 680 960

Silniki zagrają dla Orkiestry na Torze Lublin

Automobilklub Chełmski oraz Grupa Driveart zaprasza na Driveartowo – Wielkoorkiestrowy weekend na Torze Lublin.

W niedzielę zapraszamy na Wielkoorkiestrowy RallySprint – już po raz dziewiąty nasze silniki zagrają na Torze dla WOŚP – niestety z racji likwidacji Toru, prawdopodobnie po raz ostatni.

W nawiązaniu, że jest to 22 finał Orkiestry, zbiórka i zapisy uczestników o godzinie 11:22, a start do imprezy w samo południe. Rywalizacja będzie przebiegała w 4 klasach (do 1300cm3, do 1600cm3, do 2000cm3 i powyżej 2000) na 5 próbach. Natomiast klasyfikacja generalna zostanie rozstrzygnięta wzorem Kryterium Asów na próbach równoległych. Wpisowe (wrzucane do puszki) wynosi 50zł oraz dodatkowo 20zł za udział w próbach równoległych, w których pierwszeństwo udziału będą miały osoby z pierwszej ósemki po części zasadniczej.

Na najlepszych czekają Wielkoorkiestrowe medale i puchary a zwycięzcy klas dodatkowo otrzymają nietypowe duuuże dyplomy. Będzie też można wylicytować finałowy kubek Wielkiej Orkiestry z podpisem Jurka Owsiaka. Apelujemy też do kibiców aby swoje datki również wrzucili do orkiestrowych, rallysprintowych puszek.

Przypominamy, że zebrane w tym roku pieniądze zostaną wykorzystane na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Po zawodach dodatkowo każdy będzie mógł pojeździć po torze, już bez presji czasu płacąc 10zł za 10 minut. Zapisy i wszelkie formalności odbywają się na miejscu bezpośrednio przed imprezami.

Sobota – trening otwarty w godzinach 11:00 – 16:00 – również dla tych co lubią jazdę bardziej bokiem. Wpisowe 30zł/pół godziny, 50zł/godzina, 100zł/3h i 150zł cały dzień. Dla tych z boku minimalna opłata wpisowa za 1 godzinę.

2014-01-11 11:02:48
(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. A WY K**WY CHCECIE USUNĄĆ TOR

  2. toru już nie ma,bo plac kupił developer,więc nie trzeba tłumaczyć co tam będzie,a ludzie niech giną na ulicy,brak słów, jak ktoś mógł podpisać taką umowę kiedy nie ma żadnej alternatywy dla nowego toru,a potem nikt nie zrobi bo koszta będą duże. Ehh tak to jest jak stare dziadki z automobilklubu wola w niedzielę pierdzec w fotel,niż organizować imprezy

  3. Warto byłoby dodać że pojawią się również miłośnicy peugeotów i citroenów aby wesprzeć orkiestrę …

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…