690 680 960

Siekierą rozbił witrynę w sklepie, wszedł do środka i ukradł pieniądze

Kryminalni z Lublina zatrzymali mężczyznę, który włamał się do sklepu przy jednej z ulic w mieście. Poszkodowany oszacował straty na ponad 3 tys. złotych.

Do zdarzenia doszło w styczniu tego roku w sklepie przy ul. Sławin w Lublinie. Nieznany wówczas sprawca przy pomocy siekiery rozbił witrynę w sklepie, a następnie wszedł do środka.

Włamywacz ukradł pieniądze i oddalił się z miejsca przestępstwa. Pokrzywdzony wartość strat powstałych w wyniku przestępstwa oszacował na ponad 3 tys. złotych.

Kryminalni z V komisariatu ustalili, że za włamaniem stoi 34-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Jak się okazało nie było to jego pierwsze przestępstwo przeciwko mieniu i musi liczyć się z odpowiedzialnością w warunkach recydywy.

Wczoraj prokuratura zastosowała wobec niego dozór policji. 34-latkowi grozi do 15 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Jeden komentarz

  1. Dobrze że chociaż mu „grozi ” Bo strat na pewno i tak nie pokryje ,bo nie ma z czego .Za to teraz my wszyscy bedziemy go utrzymywać jak trafi do ZK .I to jest wspólczesna „sprawiedliwość ” Zamiast wyrywać chwasty ,to je się pielegnuje i utrzymuje na koszt calego uczciwego spoleczeństwa

Kursy walut

  • USD 4.1964zł 0.07%
  • GBP 5.213zł 0.19%
  • EUR 4.4902zł 0.11%
  • CHF 4.6298zł 0.56%

Polub nas