690 680 960

Schowali narkotyki w majtkach. Policjanci ujawnili marihuanę i amfetaminę

Lubartowscy policjanci podczas kontroli drogowej volvo ujawnili u mężczyzn podróżujących tym pojazdem narkotyki. U kierującego autem test na zawartość substancji narkotycznych w organizmie dał wynik pozytywny.

Przedwczoraj po godzinie 20 lubartowscy policjanci zatrzymali w Chlewiskach do kontroli pojazd marki Volvo. Gdy mundurowi podchodzili do auta zarówno kierowca i pasażer wykazywali duże zdenerwowanie.

W trakcie przeszukania okazało się, że mężczyźni schowali w bieliźnie narkotyki. Zabezpieczone substancje zostały poddane badaniu testerem do wykrywania substancji narkotycznych z wynikami: marihuana i amfetamina.

Funkcjonariusze 26-latkowi kierującemu pojazdem wykonali test na zawartość substancji narkotycznych w organizmie. Wynik był pozytywny dla amfetaminy. Od mężczyzny dodatkowo pobrano krew do dalszych badań. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. 26-letniemu kierowcy zatrzymano także elektronicznie prawo jazdy.

Obaj zatrzymani usłyszą zarzut posiadania środków narkotycznych. Kierowca odpowie także za kierowanie pod działaniem narkotyków. Grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

7 komentarzy

  1. I tak wygląda obs.ana Maryśka.

  2. Krystian Cynglowski

    A mogli schować w anusie. Przynajmniej mieliby trochę przyjemności od życia, a niewykluczone, że rewidujący funkcjonariusz również.

  3. będzie kosztować. gdybyż jeszcze pijaków od razu do aresztu. Marzenie- wiem

  4. Dlatego drogie dzieci zawsze, ale to zawsze noście okulary przeciwsłoneczne i zachowujcie się normalnie podczas kontroli, jeśli nie chcecie stracić „gorącego” towaru.

  5. Musiałbym chyba być homosiem zeby od takiego dilera towar kupić.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie