Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Samochodem na minuty zderzył się z BMW i dachował. Groźne zdarzenie w centrum Lublina (zdjęcia)

Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała w wyniku zderzenia dwóch aut w centrum Lublina. Były utrudnienia w ruchu.

35 komentarzy

 1. Akurat to nie byli lubelacy tylko obcokrajowcy ignorancie

 2. Przejeżdżałem tamtędy koło północy, utrudnień w ruchu praktycznie nie było. Z resztą taka pora to nie godziny szczytu, dało się przejechać w każdym kierunku. Zablokowane były dwa pasy w stronę Sławinka i pas w stronę mostu. Po ustawieniu samochodów wydawało się, że oba jechały Poniatowskiego – Sowińskiego a na skrzyżowaniu jednemu zachciało się skręcać w lewo i doprowadził do czołowego zderzenia.

 3. Powinni wymagać prawa jazdy od kierujących tymi Pankami… a czekaj, stój.

 4. januszu komentarzy ,żeby dostać małpiego rozumu trzeba go posiadać …

  • Widocznie się go nie posiada , jeżeli się go dostaje .
   To tak jak w BMW i wielu innych wypasionych furach , że po wyjściu z auta , zostawiasz ” małpi rozum ” , by po ponownym wejściu do samochodu go odzyskać . Mniej więcej tak to określił jeden z najlepszych rajdowych kierowców w jednym z programów motoryzacyjnych w TV , który posiada jedną firmę nauki jazdy . A zauważył to na grupie swoich znajomych ( i nie tylko ) i co ważne i szokujące , że duża ich część to ludzie niby wykształceni i ( niby) inteligentni .

 5. -Zenek, co to za dziwny znak w kształcie trójkąta postawionego na wierzchołku.
  -Nie wiem, ale jak jedziesz prosto to zawsze masz pierwszeństwo.

 6. Szybciej KURŁA bo minuty leco.I tak łone jeżdżo i stwarzajo zagrożenie. Najpierw pijany mongoł teraz ten

 7. Jestem taksiarzem i widzę jak ci ludzie jeżdżą tymi pankami.Po pierwsze zapieprzają jak głupi a po drugie nie znają przepisów.Zastanawiałbym się również nad trzeźwością bo rowerkami miejskimi to w nocy praktycznie sami nawaleni jeżdżą…

 8. no i jak zwykle jakby nie było beemek nie było by wypadku.

 9. Jarku taksówkarzu a twoj kolega z taxi zna przepisy co audi dziś rozwalił na Solidarnosci haha taksiarze hipokryci zawalidrogi rusza taki ze swiatel ja mół i powoduje korki zeby aby 3 krople benzyny nie przepalić.