690 680 960

Zderzenie autobusu z hyundaiem. Jedna osoba poszkodowana (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Po wypadku koło Wysokiego całkowicie zablokowana jest trasa Lublin – Biłgoraj. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 19:20 w miejscowości Guzówka w gminie Wysokie w powiecie lubelskim. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj zderzyły się dwa pojazdy: autobus i samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, oba pojazdy jechały w tym samym kierunku. Kierowca rejsowego autobusu wjechał w tył poruszającego się przed nim hyundaia.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę z auta osobowego przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana. Pojazdy kierowane są na objazd.

AKTUALIZACJA

Z przeprowadzonych na miejscu przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego czynności wynika, że kierowca samochodu osobowego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zachował ostrożności i wymusił pierwszeństwo przejazdu na autobusie. Jego kierowca nie zdołał zatrzymać ważącego wiele ton pojazdu i wjechał w hyundaia. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

(fot. nadesłane Piotr – dziękujemy!)

17 komentarzy

  1. wsiok to cię zrobił buraku, żryj tam spaliny buraczarzu Lubelski. i następnym razem jak coś weźmiesz do tej parszywej mordy pomyśl, że to właśnie twój wsiok wyprodukował smacznego. żeby tak ci karfole stanęły w gardle lubelski słoiku. i słomę z butów wyjmij bo jak to takiemu wielkiemu panu burakowi miejskiemu, coś od wsioków wystaje z butów. i słyszałem że twój stary miał wypadek na prawie rok przed twoimi urodzinami podobno guma mu pękła.

Kursy walut

  • USD 4.3833zł 2.11%
  • GBP 5.2764zł 0.37%
  • EUR 4.7195zł 0.59%
  • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas