Salon jubilerski Lublin – poznaj jubilera Auroria!

Chcesz się oświadczyć? Szukasz obrączek ślubnych, które w pełni wyrażą łączącą Was więź? Jeśli zależy Ci na biżuterii najwyższej jakości, cenisz sobie ręczne rzemiosło i unikalne wzornictwo, odwiedź koniecznie salon jubilerski Lublin Goldenmark – partnerski oddział jubilera Auroria. Odkryj szeroką kolekcję eleganckiej i stylowej biżuterii, wychodzącej wprost spod rąk mistrzów złotnictwa. Podkreśl wyjątkowość chwili niepowtarzalną biżuterią!

Salon jubilerski Lublin – poznaj jubilera Auroria!

Mistrzowski kunszt i niepowtarzalne projekty. Najwyższej jakości kruszce i materiały. Pasja i zaangażowanie – od serca dla serca i tak od ponad 20 lat. Manufaktura Auroria to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych salonów jubilerskich z siedzibą w Poznaniu, specjalizujących się w tworzeniu wyjątkowej biżuterii ślubnej i zaręczynowej. Najwyższa jakość, tradycja rzemiosła i nowoczesne techniki, a przy tym przepiękne projekty, które podkreślą wyjątkowość chwili, nadadzą ważnym wydarzeniom magii i staną się przepięknym, namacalnym wyrazem łączącego Was uczucia.

Oferowana biżuteria Auroria wykonana jest z próby złota 585 i zdobiona wysokogatunkowymi brylantami, podlegającymi stałej kontroli jakości. Wyroby przekraczające masą 1 gram, znakowane są próbą wydaną przez Państwowy Urząd Probierczy. Na wszystkie pierścionki wydawana jest 50-letnia gwarancja.

Poznaj jubilera Auroria – ręczną manufakturę złotniczych dzieł sztuki i odkryj jej kolekcje. Możesz to zrobić w jednym z kilkunastu oddziałów. Jednym z nich jest salon jubilerski Lublin Goldenmark.

Oferta salonu jubilerskiego w Lublinie

Salon jubilerski Lublin Goldenmark to oficjalny punkt partnerski ręcznej manufaktury Auroria, w którym zapoznasz się z ofertą marki i jej najpiękniejszymi propozycjami – ręcznie wykonanymi pierścionkami ślubnymi i zaręczynowymi z różnych kolekcji. To biżuteria stworzona ze złota żółtego, białego, w kombinacjach łączonych i zdobionych brylantami. Wśród nich między innymi linia Miracle. To niepowtarzalna kolekcja wyrobów, które zachwycą Cię precyzją zdobień i fenomenalnym blaskiem oszlifowanych diamentów, będących od wieków synonimem piękna i luksusu.

Sprawdź już dziś ofertę manufaktury na stronie auroria.pl i zamów interesującą Cię biżuterię do salonu jubilerskiego w Lublinie. Możesz zapłacić z góry lub dopiero w sklepie, po przymierzeniu pierścionka. Jeśli rozmyślisz się po zakupie, zawsze masz możliwość bezpłatnego zwrotu.

Salony partnerskie Auroria

Przychodząc do salonu jubilerskiego w Lublinie zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc wykwalifikowanych specjalistów i przemiłą atmosferę. Nie wiesz, jakie rozmiar pierścionka wybrać? Zależy Ci na tym, by zaręczynowa niespodzianka trafiała w stu procentach w gust ukochanej? A może nie potrafisz zdecydować się na jeden wariant obrączek? Obsługa salonu z przyjemnością pomoże Ci w doborze odpowiedniego rozmiaru i podjęciu właściwej decyzji zakupowej! Punkt działa od poniedziałku do piątku, zawsze w godzinach 9 – 17.

Salon jubilerski Lublin znajduje się zbyt daleko? Pamiętaj, że to nie jedyny punkt partnerski jubilera Auroria! Pełną listę oddziałów znajdziesz na jego oficjalnej stronie – znajdują się one niemal we wszystkich większych miastach kraju. A w nich równie bogaty wachlarz niepowtarzalnych pierścionków zaręczynowych i obrączek – biżuterii, która stanie się przepięknym symbolem łączącego Was uczucia!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!