Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rudnik Kolonia: Zderzenie dwóch aut na krajowej 19, dwie osoby trafił do szpitala

We wtorek rano na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik zderzyły się dwa samochody osobowe. Do szpitala przewieziono obu kierowców.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 8:30 w miejscowości Rudnik Kol. w powiecie kraśnickim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kraśnickiej drogówki wynika, że oba pojazdy jechały w tym samym kierunku. Gdy jeden z kierowców rozpoczął manewr skrętu w lewo, w tym czasie drugi zaczął go wyprzedzać. Wtedy doszło do zderzenia.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Do szpitala zostały przetransportowane dwie osoby. – Byli to kierowcy obu biorących udział w zdarzeniu pojazdów, czyli alfy romeo i peugeota. W autach nie było pasażerów – wyjaśniał nam st.asp. Janusz Majewski z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku. Sprawdzane jest również to, który z kierowców przyczynił się do spowodowania zdarzenia. Przez ponad dwie godziny ruch w tym miejscu był utrudniony. Zablokowany był jeden pas jezdni. Pojazdy przepuszczano wahadłowo.

Rudnik Kolonia: Zderzenie dwóch aut na krajowej 19, dwie osoby trafił do szpitala
Rudnik Kolonia: Zderzenie dwóch aut na krajowej 19, dwie osoby trafił do szpitala

2015-06-02T10:00:34
(fot. Nadesłane Marek)

4 komentarze

  1. Nie wiem czy to ten sam „miszcz kieruwnicy”, ale tą alfą parę razy wyprzedzał mnie niedorozwój, tylko dzięki temu że patrzę w lusterka i czasem pomyślę za kogoś to nie doszło to wypadku.
    Facet ciśnie i nie patrzy na nikogo.

  2. Macie więcej zdjęć tej Alfy, jak wyszła z tej opresji ? 😀

  3. tablica LKR albo LOP

    • Jak codziennie jeżdżę do pracy Kraśnik-Lublin to najwięcej wariatów widzę akurat LUB ew. LJA i podkarpacie.

Wiadomości z info112