690 680 960

Rozstał się z dziewczyną i „musiał rozładować silne emocje”. Za demolkę odpowie przed sądem

20-latek uszkodził roletę kontenera szatniowego, skrzynkę przyłącza elektrycznego i kosz na śmieci. Straty spowodowane przez mężczyznę wyceniono na blisko 3 tysiące złotych. Sprawca tłumaczył swoje postępowanie silnymi emocjami po rozstaniu z dziewczyną.

Krasnostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że 7 maja na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Krasnymstawie nieznany sprawca uszkodził roletę kontenera szatniowego, skrzynkę przyłącza elektrycznego i kosz na śmieci. Przedstawiciel Urzędu Miasta wartość strat oszacował na 2800 zł.

Mundurowi ustalili i zatrzymali sprawcę dewastacji. Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Krasnegostawu. Młody mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Przesłuchany przyznał się do winy. Jak tłumaczył, dokonał zniszczeń, bo tego dnia rozstał się z dziewczyną i musiał w ten sposób rozładować swoje silne emocje.

Wkrótce jego emocje ostudzi sąd, przed którym 20-latek odpowie za swoje zachowanie. Za zniszczenie mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Będzie też musiał pokryć koszty naprawy uszkodzonych rzeczy.

(fot. Policja Krasnystaw)

18 komentarzy

  1. jeszcze w porę

    mądra dziewczyna, jeszcze w porę

  2. W sumie ten rozbój nie wiele zmienił. Miasto postawiło wiate, miejsce na grilla i ognisko, a strach tam wejść żeby jakiejś gangreny nie dostać. Śmieci ze śmietników sie wylewają, puste butelki i puszki fruwają po placu. Ostatnio widziałem że ktoś probował świeżą sosną palić na grillu tak, że cześć była w palenisku a drugi koniec był oparty o stoliki. Podobna sytuacja jest na placu zabaw na Rońsku. Ławki wrosły juz w trawe i ledwo je widać. Ale cóż miasto, postawiło radni porobili sobie zdjecia, ale już nie ma komu posprzątać i dopilnować. A pelbs, plebs ma sie cieszyć że ma taka „wspaniałą” władze.

    • Eeee też mi coś. Na klinie na rońsku przy samym przejściu dla pieszych z 5 lat temu ktoś skosił słup oświetleniowy, słup zabrali a od tego czasu z ziemi wystaje tylko niebieska rura z kablami. To sie nazywa zainteresowanie władz

  3. mężczyźni są tacy emocjonalni

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bezpłatne warsztaty Know Hau w Strefie Psa w SKENDE
51. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie” 2022
Zaproszenie na terenową akcję poboru krwi – 19 sierpnia
Piknik „Kwiaty we włosach” dla najstarszych mieszkańców Lublina
175. rocznica urodzin Bolesława Prusa