Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rozkopane al. Racławickie. Nie było większych utrudnień

Pomimo obaw kierowców, że w związku ze zwężeniem al. Racławickich w Lublinie zakorkuje się centrum miasta, ruch odbywał się w miarę spokojnie i nie było większych korków.

Zarówno poranny jak i popołudniowy szczyt komunikacyjny w centrum Lublina przebiegał bez większych utrudnień. Korki na al. Racławickich, gdzie od dzisiaj wprowadzono zwężenie jezdni były niewiele większe niż zazwyczaj. Również pojazdy komunikacji miejskiej nie notowały większych niż kilka minut opóźnień. Również sieć trakcyjna została przesunięta w stronę Ogrodu Saskiego aby trolejbusy nie miały problemu z przejazdem.

Przypomnijmy, od wtorku na al. Racławickich, na wysokości ul. Żwirki i Wigury została zwężona jezdnia. Kierowcy zamiast dwóch pasów ruchu w każdą stronę mają teraz do dyspozycji tylko po jednym. Spowodowane jest to pracami związanymi z podłączeniem do sieci wodnej budowanego w pobliżu gmachu Centrum Spotkania Kultur

Żeby jak najbardziej ograniczyć czas problemów komunikacyjnych, prace odbywają się przez całą dobę. Utrudnienia w ruchu w tym miejscu potrwają do piątku 14 marca.

(fot. Lubelskie Trolejbusy)
2014-03-11 22:37:14

Jeden komentarz

  1. Żeby przez lata mogło być lepiej, to przez kilka miesięcy musi być gorzej.
    I musimy się z tym pogodzić – wtedy będzie pięęęknie.