Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rozbudują zakład i zwiększą produkcję. Będą nowe miejsca pracy

Jeden z zakładów produkcyjnych w Lublinie rusza z rozbudową oraz zwiększeniem produkcji. Dobra informacja dla mieszkańców miasta jest taka, że pojawią się nowe miejsca pracy.

W pierwszym etapie inwestycji rozbudowana zostanie hala produkcji urządzeń. Rozbudowa infrastruktury ma służyć zwiększeniu produkcji, co stanowi odpowiedź na rosnące zainteresowanie maszynami NOYEN.

Kolejny etap inwestycji obejmie budowę nowej hali produkcji chemii przemysłowej oraz usług mycia przemysłowego, a także budynku biurowego. Powstanie prawie 7000 m2 powierzchni produkcyjno-laboratoryjnej. Realizacja przedsięwzięcia potrwa przez najbliższe 3 lata, a jej szacowany koszt to 30 milionów złotych.

– Nowa inwestycja wynika z dynamicznego rozwoju NOYEN. Tworzymy dla przemysłu kompleksowe i nowoczesne rozwiązania, które pozytywnie wpływają na jakość i wydajność produkcji naszych klientów. W związku z rosnącym zainteresowaniem rozwiązaniami NOYEN chcemy zwiększyć naszą produkcję oraz rozpocząć realizację nowych projektów z zakresu mycia przemysłowego – mówi Zbigniew Kurant, prezes NOYEN.

Inwestycja jest związana z planem uruchomienia produkcji innowacyjnych urządzeń myjących NOYEN® iCleaning Machine wyposażonych w układ do automatycznego przygotowania próbek zanieczyszczeń kąpieli oraz funkcję autodiagnostyki.

Obecnie NOYEN dostarcza już urządzenia i preparaty myjące klientom produkującym części do pojazdów światowej sławy marek takich jak Mercedes czy Volkswagen. To przedsięwzięcie ma otworzyć firmie drzwi do współpracy z kolejnymi klientami zagranicznymi i umocnić jej pozycję na rynku międzynarodowym.

Inwestycja ta będzie mieć również istotne znaczenie dla lokalnego rynku pracy. W związku z rozbudową infrastruktury firmy planowane jest utworzenie nowych stanowisk w przestrzeni produkcyjnej, a także laboratoryjnej.

– By móc tworzyć innowacyjne produkty potrzebujemy większej przestrzeni i większego zespołu. W związku z tym planujemy wzrost zatrudnienia. Z pewnością jest to dobra wiadomość dla mieszkańców Lublina i okolic – chcemy utworzyć stanowiska dobrze płatnej pracy przy unikatowych w skali naszego kraju projektach – mówi Zbigniew Kurant, prezes NOYEN.

NOYEN to polska firma dostarczająca innowacyjne i kompleksowe rozwiązania mycia przemysłowego. Filary działalności spółki to urządzenia myjące, preparaty chemiczne, usługi laboratoryjne i doradcze, a także serwis urządzeń. NOYEN skupia się na wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań stanowiących odpowiedź na potrzeby klientów. Firma wykorzystuje technologie Przemysłu 4.0, co ma na celu optymalizację procesów produkcyjnych.

(fot. UM Lublin)

14 komentarzy

 1. No.i to jest dobra wiadomość

 2. Wyborców piss bardziej interesuje niż praca jakie będą płacić podatki i czemu tak mało ?

 3. Ciekawe skąd będą brali ludzi jak braki kadrowe wszędzie bo już za grosze nikomu nie chce się robić

 4. Jeszcze jest parę znajomych i rodzin do obsadzenia.

  • Właśnie, to całe niedawne gadanie o tym, że w partii nie będzie załatwiania posadek po znajomości to był pic na wodę, trzeba było odstrzelić kilka głów dla pokazu, żeby ludzie łykneli i na tym koniec.

 5. Od czerwca potrzebuję ludzi do pracy na budowę 20zl za godz. I niema chętnych.

  • Na rękę czy z podatkami. Nawet jak na rękę to przy dzisiejszych cenach szału nie ma. PIS z dobrych rzeczy ludzi jednej rzeczy nauczył, że za grosze nie warto pracować na wyzyskiwaczy. W budowlance ceny mieszkań szaleją ale płace na budowie marniutkie. To każdy już myśli i zadaje sobie proste pytanie: kto naprawdę na tym zarabia? I dlaczego ja mam ciężko pracować na miskę ryżu a ktoś na mnie robi interes życia.

  • I co to jest na waciki nie starczy

  • Żartujesz? Ja pracowałem za 15 zł/h w 2014 roku (w Lublinie), a ceny i koszty życia wzrosły w tym czasie o wiele bardziej.

 6. Do tych co to budowe planuja pamietajcie ze do firmy Noyen ciężarówki też przyjeżdżają

Z kraju