690 680 960

Rozbitą butelką zaatakował znajomych, był agresywny w trakcie zatrzymania. 33-latek usłyszał cztery zarzuty

W minioną sobotę w nocy puławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który rozbitą butelką zaatakował swoich znajomych. Podczas zatrzymania 33-latek był agresywny, zaatakował interweniujących mundurowych.

W minioną sobotę w nocy puławscy policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu w miejscowości Płonki w gminie Kurów. Interweniujący na miejscu funkcjonariusze zauważyli biegnącego mężczyznę z zakrwawionymi dłońmi.

Mundurowi zatrzymali się, a mężczyzna ruszył w ich kierunku wykrzykując wulgarne słowa i wymachując rękami. Na dłoni miał metalowy przedmiot wyglądem przypominający kastet. Natychmiast został obezwładniony i zatrzymany przez funkcjonariuszy.

33-latek w trakcie interwencji był agresywny, uderzył jednego z funkcjonariuszy, co więcej nie chciał wejść do radiowozu. W toku dalszych czynności, funkcjonariusze ustalili, że agresywny 33-latek z gminy Kurów metalowym przedmiotem założonym na dłoń oraz rozbitą szklaną butelką spowodował u dwóch mężczyzn, 21 i 48 latka z gminy Kurów poważne uszkodzenia ciała.

Zatrzymany mieszkaniec Płonek trafił do policyjnego aresztu. Został już przesłuchany, usłyszał cztery zarzuty, w tym za uszkodzenie ciała dwóch mężczyzn, znieważenie funkcjonariuszy oraz naruszenie nietykalności cielesnej jednego z nich. Za swoje czyny odpowie przed sądem.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

4 komentarze

  1. w stanach za atak na policjanta w trakcie zatrzymania to już by nie żył…

  2. atak na policjanta a stawianie oporu to dwie różne rzeczy ,po za tym gdyby policja pilnowała sytuacji pod sklepami to do tego by nie doszło ,jak piją to niech sobie piją ,a jak piją to po co zaczepiają ,a ktoś ma teraz problemy bo z nimi nie pił

  3. tam nie ma miejsca do picia a więc ….a teraz ktoś będzie miał wyrok

  4. z tego co mi wiadomo to to policja powinna sprzątać takie miejsca ,po za tym to oni do niego przyszli a nie on do nich a to ma znaczenie

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!