Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rozbiła samochód w rowie. Była agresywna, nie chciała dmuchać w alkomat

Wczoraj wieczorem w Tyszowcach kierująca pojazdem osobowym wjechała do przydrożnego rowu. Podczas interwencji mundurowych 43-latka zachowywała się agresywnie.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 22 w miejscowości Tyszowce w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wpadł do przydrożnego rowu.

Policjanci zastali na miejscu załogę karetki pogotowia, która próbowała udzielić pierwszej pomocy 43-letniej mieszkance Tyszowiec. Kobieta zachowywała się agresywnie i oświadczyła, że nie potrzebuje pomocy lekarskiej bo dobrze się czuje. Co więcej, kobieta zachowywała się także agresywnie wobec mundurowych, nie słuchała poleceń, co więcej czuć było od niej alkohol.

43-latka odmówiła badania alkomatem, więc została przewieziona do szpitala, gdzie pobrano od niej krew do badań. Teraz retrospekcja wykaże ile miała promili podczas wypadku.

Mundurowi zatrzymali kobiecie prawo jazdy, wkrótce 43-latka odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Po wytrzeźwieniu kobieta usłyszy również zarzut naruszenia nietykalności i znieważenia policjantów.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

20 komentarzy

  1. Gdy czyta się te wszystkie komentarze to jest wniosek tylko jeden: pismaki na tym forum długo jeszcze będą „wschodnią ścianą” i przedmurzem cywilizacji zachodu.

  2. jej się należy głosowała na PIS

Z kraju