Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Rodzina próbowała zmylić trop, on ukrywał się w ciemnościach. W końcu wpadł

Lubelscy policjanci zatrzymali ukrywającego się 28-latka. Mężczyzna poszukiwany był za popełnione oszustwa, grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj wieczorem policjanci zatrzymali ukrywającego się od jakiegoś czasu 28-latka. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym.

Członkowie jego rodziny kierowali funkcjonariuszy na fałszywe tory, by celowo zmylić trop. Od tygodnia policjanci sprawdzali mieszkania i posesje w powiecie lubelskim, w których według posiadanych informacji, 28-latek mógł się ukrywać. Niestety, pod żadnym adresem nie zastali poszukiwanego. To jednak nie zniechęciło operacyjnych.

Jak się okazało 28-latek ukrywał się w jednym z domów w gminie Jastków. Budynek wyglądał, jakby nikogo w nim nie było. Po wejściu do pomieszczeń okazało się, że znajduje się tam poszukiwany mężczyzna. 28-latek ukrywał się w pokoju, gdzie było zamurowane okno. Mężczyzna siedział w ciemnościach.

Jeszcze dzisiaj zatrzymany zostanie przewieziony do Aresztu Śledczego w Lublinie. Sąd orzekł wobec niego tymczasowy areszt za popełnione przez niego oszustwa. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat więzienia.

(fot. Policja Lublin)

17 komentarzy

 1. To w zasadzie mu się teraz polepszy
  Będzie miał okno i catering.

  • A mogli drzwi zamurować i ogłosić: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie….. Tyle kasy podatników by zaoszczędzono.

 2. Brawo ! Chwast wyrwany !

 3. Mam nadzieję, że od siedzenia w tym opuszczonym budynku, jaja mu całkowicie odmroziło i się nie rozmnoży.

 4. A co z rodziną co podawała faszywe fakty ?

 5. A uznają mu to na poczet kary ?

 6. Wsadzą go razem z rodziną do jednej celi, z oknem 😀

 7. Nikt nawet nie pomyślał że lublin 112 pisze bzdury wyssane z palca…
  Akurat tam redakcja jest z najniższej pułki, kilka informacji z artykułu się nie zgadza bo akurat byłem świadkiem tego zdarzenia i z tego jak widziałem mieszkanie to nie ma miejsca po jakimkolwiek zabudowanym oknie.
  dodatkowo policja „weszła”… straż pożarna przyjechała i nie mogła poradzić sobie z drzwiami jednymi i weszła z tyłu
  Kolejnie wymieniając sytuację to policja była jak dzieci we mgle a później zachowywała się jak bydło… brutalnie bez zachowania wszelkich zasad, podejrzewam, że z zemsty za zmarnowany czas
  Reasumując redakcja lublin112 po raz kolejny okazało się dnem 😀 to już nie pierwszy raz gdy piszą teksty aby wyświetlenia były…

  • Szanowny Janiczku. Jeżeli byłeś świadkiem tego zdarzenia, to z pewnością zauważyłeś, że nikogo z redakcji lublin112 tam nie było. Tak więc nietrudno się domyśleć, że wszystkie informacje o tym zdarzeniu zarówno nam, jak też innym redakcjom przekazali policjanci. Także zanim się zacznie kogoś obrażać warto się zastanowić, czy jest to zasadne.

 8. Owszem nie było tam mediów, aczkolwiek czy przed publikacją artykułu nie warto sprawdzić zgodności orzeczeń policji z faktami? Moim zdaniem profesjonaliści przed publikacją takiego artykułu powinni to sprawdzić
  Iż nie znacie zeznań osób postronnych tylko zeznania jednej ze stron.
  Tak wiec wieszacie Państwo psy na czymś co nie ma pokrycia
  Takie jest moje zdanie dla redakcji i to już nie pierwsze

  • Przepraszam, gdzie i w jaki sposób sprawdzić, jeżeli były to działania policji. Dane zawarte w materiale nie pochodzą od osób, które coś tam widziały, coś tam słyszały. To właśnie policja jest jednostką, która prowadziła tą akcję i udzieliła informacji. Nie mieliśmy podane nic więcej, poza tym co znajduje się w materiale. Dlatego też staramy się aby nasi reporterzy byli obecni na różnego rodzaju zdarzeniach, wtedy sami starają się ustalić fakty. Jednak nie zawsze jest to możliwe, gdyż nie o wiemy o wszystkim co się dzieje w regionie.

  • Chyba tata się wypowiedział:)

  • Podziwiam zawsze w komentarzach tych świadków co wszystko wiedzą i wszystko widzą. Tacy specjaliści co pouczają wszystkich co i jak mają robić. A może wiedziałeś Janiczku, że tam ktoś się ukrywał i nie przekazałeś policji? Skąd masz taką wiedzę o tym budynku? Jak sobie wyobrażasz, tych dziennikarzy wszystkich redakcji, że jeżdżą za policją i spisują ustalenia wszystkich dookoła? Jak wiedziałeś o takim zdarzeniu trzeba było im napisać na maila całą relację, pewnie by skorzystali. Przecież jak masz taką wiedzę zgłoś się na policję i powiedz, że było inaczej. Śmieszny jesteś hahahaha zeznań osób postronnych hahah mają po wsi jeździć i ludzi przesłuchiwać hahaha to się popisałeś 😀 Widać po twoim stylu komentarza bardzo dużo już nawet nie chce mi się dalej pisać ahahaha

 9. Pewnie dumny z synka.