Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Renault dachował w przydrożnym rowie. Kierowca porzucił auto i uciekł pieszo (foto)

Kiedy ratownicy dojechali na miejsce, zastali jedynie leżący na dachu pojazd. Nikogo w pobliżu nie było. Trwa ustalanie, kto kierował renaultem i dlaczego uciekł.

W piątek około godziny 21:20 kierowcy przejeżdżający drogą pomiędzy Żyrzynem a Baranowem dostrzegli leżący na dachu samochód osobowy. O wszystkim powiadomione zostały służby ratunkowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG w Puławach i OSP w Żyrzynie, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak się okazało, w pojeździe nikogo nie było.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca renaulta stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wypadło z drogi i dachowało. Następnie porzucił pojazd i uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci szybko ustalili, do kogo należy pojazd. Właściciel wyjaśnił jednak, że sprzedał pojazd, jednak nabywca jeszcze go nie przerejestrował. Przekazał też dane nowego właściciela. Trwa teraz ustalanie, kto kierował renaultem i dlaczego uciekł.

(fot. OSP KSRG Żyrzyn)

6 komentarzy

  1. Zapewne sarna wyskoczyła amebie umysłowej i pogonił za nią, żeby jej wpierdzielić 😉

  2. Ręce konserwowane

    Kupione i zezłomowane. Fajnie!

  3. I po co zaraz takie oskarżenia ? Ktoś widział jak uciekał ? Po prostu oddalił się z miejsca zdarzenia w poszukiwaniu pomocy ,ew. był w szoku ,a nie zaraz uciekł z miejsca wypadku

    • Taaa, oddalił się od samochodu, który kupił w celu krótkotrwałego użycia…

  4. Bal się zgromadzenia powyżej 5 osób zejdzie się policja straż pogotowie i mandat gotowy

  5. badziewiarz asfaltu jechał po szybka vódkę … i zaliczył glebę !!!

Wiadomości z info112