690 680 960

Rekord zgonów czwartej fali pandemii, nie żyje prawie 800 osób

Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska poinformował o nowych danych dotyczących zakażeń koronawirusem w kraju. Minionej doby zarejestrowano 794 zgony osób chorych na COVID-19

53 komentarze

 1. To jest niesamowite że Polska potrafi stać na podium. Jakiś czas temu mieliśmy 3 miejsce na świecie w ilości dziennych zakażeń. Teraz jesteśmy na 3 miejscu w ilości dziennych zgonów na COVID. Kto by pomyślał. Taki mały nic nie znaczący kraj na mapie Świata, ale jak chce to umie się wybić ponad wszystkie.

 2. Smiercionka zaczyna zbierać swoje żniwo

  • właśnie przez takich jak ty ci ludzie umieraja

   • Nie, takich jak ty, już 200 tyś nadmiarowych śmierci fałszywą pandemią, a frajerki zamiast zauważyć że to wszystko ściema to jeszcze robią za piesków ogrodnika jak im kaganiec zakłada i smycz zaciska.

   • To dla czego nie było tylu zgonów w święta jak konowały miały wolne ???

 3. Ostatnia prosta!

 4. Nie przeszło… a ciekawe czy przejdzie przeciwna postać, Stalin

  • Ooo,czyli jednego lubią a drugiego z małym… wąsem to nie za bardzo.Ciekawe to zjawiskoooo

 5. zastrzyk miał uratować ludzkość a tu ponad 20 mln się zaszczepiło i rekord zgonów hehe jakoś to się wszystko nie klei te bajki pato premiera ale pamiętajcie nie ma się czego bać ten wirus jest w odwrocie 🙂 hahaha ciemny lud kupi wszystko. Szczepcie się barany niedługo co miesiąc bedzie dawka przypominająca bo marowiecki i niedzielski martwią się o wasze zdrowie jak nikt inny na czele z tchórzami lekarzami którzy dali się kupić za czapke śliwek. Jedyny plus tej pandemii jest taki że teraz łatwo odróżnić głupich ludzi w sklepach 🙂

 6. pewnie że lipa pandemia!!1 gdyby nie zmieniono definicji pandemii przed pandemia to by nic nie było!!1 rząd caly czas obiecuje od dwóch lat i co dotrzymali??? tylko i wyłącznie że będzie specyfik jakiś i nas uratuje!! MAMY PRZKŁAD JAK URATOWAŁY SZCZEPIENIA W HISZPANI 90 PROCENT ZASZCZEPIONYCH I KLESKA ŻYWIOŁOWA??? TO NAS CZEKA JAK SIE WYSZCZEPIMY??? JAK BYDŁO!!!

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas