690 680 960

Raport o koronawirusie w kraju. 605 nowych zakażeń, nie żyją 24 osoby

Minionej doby w kraju zarejestrowano ponad 600 nowych zakażeń koronawirusem. Nie żyją 24 osoby z infekcją COVID-19, w woj. lubelskim odnotowano 22 nowe zakażenia SARS-CoV-2.

40 komentarzy

 1. Ja piję dużo alkoholu i póki co jest wszystko ok.

 2. WHO opublikowała dotychczas trzy definicje grypy pandemicznej w nawiązaniu do stadium zagrożenia pandemicznego. Definicje te zawarte były w szerszych wytycznych wydanych w latach 1999, 2005 i 2009. Badania nad epidemią grypy i grypą pandemiczną zostały znacznie rozszerzone po ujawnieniu w 1997 roku pierwszych śmiertelnych przypadków zakażenia wirusem ptasiej grypy H5N1. Definicje zmieniały się później wielokrotnie adekwatnie do zmian poziomu wiedzy oraz rosnącej potrzeby zwiększenia precyzji oraz praktycznego zastosowania definicji.

 3. Wirus jest w naszym społeczeństwie i nie zniknie. Stan pandemii tego nie zmieni. Nic tego nie zmieni. Powinno się wrócić normalnie do życia codziennego. Media powinny zmienić już nagonkę na wirusa. Większość pewnie już miała styczność z tym wirusem. Szmatka na twarzy i mycie rąk to zdecydowanie za mało.

 4. Na ok 300 chory 100 jest w szpitalu – czy to jest statystyka, która potwierdza, że to całkiem nie groźna infekcja?

 5. Starzy i chorzy umierają.Koniec świata

  • Zwłaszcza starzy nikt wiecznie nie żyje.
   Dzisiaj chyba zmarła najstarsza nosicielka 100l
   Niewiele zdrowych dożyje takiego wieku 😉

 6. Czytam komentarze i wiem, kto nosi maseczkę, a kto czapeczkę z folii aluminiowej. Kwestia gustu, ja optuję za maseczką bo nawet przed smogiem chroni.

  • Nie chroni przed pyłem pm 2,5 i pm 10 które są najgroźniejsze.

  • Z tego co widać to chodzisz bez czapeczki bo ci głowę przegrzało, zdejm maseczkę bo się jeszcze udusisz. Wiesz jaka maseczka chroni przed wirusem i smogiem – nie wiesz
   Maseczka z prawdziwym filtrem a nie kawałek szmatki na gumce.

   • No właśnie na taką z filtrem stać mnie, a zamiast czapeczki proponuję hełm poniemiecki, bo folia dla takich za słaba.

    • Może zaproponuj żydom w rządzie noszenie opasek na ramieniu z gwiazdą jak podczas wojny. Było by wiadomo ilu Polaków jest w rządzie. Potrafisz tylko gadać o folii i 5G co znaczy ze nie masz kompletnie nic do powiedzenia poza trollowaniem. Zapomniałeś jeszcze dodać głuptoku o płaskiej ziemi ale przypomnę ci bo strasznie się dzisiaj zaciąłeś z tą folią pewnie przez brak tlenu od kagańca.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas