690 680 960

Radzyń Podlaski: Dwa wypadki na drogach powiatu. Dwie osoby trafiły do szpitala

Wczoraj na drogach powiatu radzyńskiego doszło do dwóch wypadków. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło w Radzyniu Podlaskim około godziny 13:30 na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II z Ostrowiecką. Kierujący autem marki Renault Kangoo, 25-letni mieszkaniec Łukowa, doprowadził do bocznego zderzenia z motorowerem.

-Jednośladem kierował 41-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego. W wyniku zdarzenia 41-latek doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującego autem – informuje asp. Barbara Salczyńska z radzyńskiej Policji.

Do drugiego wypadku doszło około godz. 19:30 w miejscowości Kolonia Domaszewnica. Kierujący samochodem osobowym marki Skoda, 20-letni mieszkaniec gm. Ulan na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Po tym auto zjechało do przydrożnego rowu i uderzyło w wystającą skarpę.

-W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierowca auta i przewieziony został do szpitala. Podróżujący z mężczyzną pasażer ze zdarzenia wyszedł bez szwanku – dodaje asp. Barbara Salczyńska.

Uczestnicy obydwu zdarzeń byli trzeźwi. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzeń oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

2015-01-13 10:47:11
(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!