Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Radny jechał po pijanemu, wpadł do rowu. Wracał z bankietu

Poważne kłopoty czekają puławskiego radnego, który jadąc po pijanemu, wpadł do przydrożnego rowu. Mężczyzna trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Wszystko wydarzyło się w nocy z czwartku na piątek w Kurowie. Około godziny 1 policjanci zostali powiadomieni, że na drodze krajowej nr 12 Puławy – Kurów samochód osobowy wypadł z drogi i zatrzymał się w rowie. Jak się okazało, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Podczas wyjaśniania okoliczności zdarzenia okazało się, że kierowca spożywał wcześniej alkohol. Badaniu alkomatem wykazało, że mężczyzna miał 1,6 promila alkoholu w organizmie.

Pijanym kierowcą opla był puławski radny Artur K. Oprócz tego, że jest radnym z klubu Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Puławy, pełni również funkcję dyrektora biura poselskiego Krzysztofa Szulowskiego. Do tego jest prezesem Stowarzyszenia Przeszłość-Przyszłości.

 

Jak nas poinformowano, Artur K. w czwartek od godziny 16 uczestniczył w sesji Rady Miasta w Puławach. Po niej w jednej z puławskich restauracji odbywał się uroczysty bankiet z okazji wizyty delegacji partnerskiego miasta z Ukrainy. Po jego zakończeniu, mężczyzna miał wsiąść do auta i ruszyć w drogę, nie przejmując się tym, że wcześniej spożywał alkohol.

Radny został zatrzymany w policyjnym areszcie, gdzie do tej pory trzeźwieje. Jeszcze dzisiaj zaplanowana jego przesłuchanie, po którym 33-latek ma usłyszeć zarzuty. Za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Dodatkowo straci prawo jazdy

2017-12-01 13:14:52
(fot. wideo – realizacja: Daniel Krawczyk, Łukasz Kultys)

44 komentarze

  1. Napietnowac! Tak robi PIS. Darli się na Platformę a teraz proszę!!!!

  2. czy produkujące się tu zazdrosne o władzę pustaki podkulą ogon pod siebie po przeczytaniu kolejnej informacji z godz 20; 04 i odszczekają kalumnie rzucane na PiS? Opisaliście dokładnie zachowania członków PO i PSL za ich kadencji. Dla przypomnienia. Jak na razie Sądy są jeszcze w rękach POprzedniej ekipy. zapewne zostanie to wykorzystane w ataku na Partię rządzącą a bezślność skupi się na radnym w postaci surowego wyroku. Wietrzenie Sądów dopiero się zacznie. „Kury wam szczać prowadzać a nie komentarze pisać”

  3. bimerowi szpachle schnie że nic nie pisze?

  4. A wystarczyło zamówic taxi.