Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Przyszli po pieczywo, po chwili trzy osoby trafiły do szpitala

Do groźnego wypadku drogowego doszło w miniony piątek w miejscowości Olchowiec. Pojazd osobowy uderzył w auto dostawcze, którego kierowca prowadził handel pieczywem.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w Olchowcu w powiecie biłgorajskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów, osobowego i dostawczego.

Mundurowi pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierowca pojazdu dostawczego prowadził handel pieczywem. Przy stojącym pojeździe znajdowała się grupa pięciu klientów. W pewnym momencie kierujący daewoo lanosem, 50-latek z gminy Łukowa, zjechał z jezdni i uderzył w stojący pojazd dostawczy.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Trzy osoby doznały obrażeń ciała skutkujących hospitalizacją, natomiast cztery osoby doznały ogólnych potłuczeń i po przebadaniu w szpitalu zostały wypisane do domów.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

2017-09-17 09:04:50
(fot. Policja Biłgoraj)

6 komentarzy

  1. Wiadomo w jakich miejscach taki handlowiec sie zatrzymuje … nie patrzac na kodeks …czesto na pasie ruchu, czesto na zakretach … bo tu chodzi o wygode klienta …

  2. No i co z tego ? a ten co jedzie autem jest ślepy że w niego wjeżdża ? Na terenie zabudowanym obowiązuje 50 na godzinę ,trzeba być ślepym albo jechać znacznie szybciej niż te 50 żeby w kogoś wjechać

  3. Marian Kowalski-ipptv

    obligatoryjna dodatkowa kara 1000zł dla każdego sprawcy kolizji i dopiero zaczną kierowcy używać mózgu! Inaczej beztroska dalej będzie królować w społeczeństwie!