Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przybysławice: Wymusił pierwszeństwo. Trzy auta uszkodzone. Jedna osoba ranna

W piątek przed godziną 13 w Przybysławicach, na drodze krajowej nr 12 doszło do groźnego wypadku z udziałem trzech pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

W piątek w Przybysławicach, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 12 z drogą wojewódzką nr 826, doszło do zderzenia trzech pojazdów.

Kierujący fiatem punto, starszy mężczyzna, wyjeżdżając z lokalnej drogi zamierzał przejechać na wprost, w stronę Nałęczowa. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia. Kierujący autem, jadący od Lublina w ostatniej chwili zahamował. Niestety kierowca hondy, która poruszała się od strony Kurowa nie miał tyle szczęścia. Fiat wjechał w jej bok.

Siła uderzenia była tak duża, że honda wytrącona z toru jazdy uderzyła w metalowy słup w poboczu, następnie w kapliczkę i zatrzymała się na stojącym na poboczu citroenie, który odbił się i uderzył w bramę posesji.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy strażaków, z PSP z Lublina oraz OSP Garbów, pogotowie i policja. Kierujący fiatem z obrażeniami ciała  został przewieziony do szpitala w Puławach. Kierujący hondą doznał jedynie ogólnych potłuczeń.

W miejscu wypadku pas ruch w kierunku Lublina jest całkowicie zablokowany. Ruchem kierują strażacy. Na miejscu jest policja, która ustala okoliczności zdarzenia. Utrudnienia w okolicy zdarzenia potrwają do godz. 15.

Informację o zdarzeniu przesłał nam czytelnik Michał – Dziękujemy !

Wkrótce więcej zdjęć i wideo z miejsca wypadku.

2013-10-25 14:05:21
(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. Nie wyświetlają się zdjęcia.

  2. już poprawione, wkrótce więcej zdjęć i wideo z miejsca zdarzenia !

Wiadomości z info112