Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przez Lublin przeszedł Marsz Szlachetnej Paczki (zdjęcia)

Rozpoczęła się tegoroczna edycja Szlachetnej Paczki. Jak zawsze, zainaugurował ją marsz, który przeszedł przez centrum Lublina. Dostępna jest już również baza rodzin, którym w tym roku będzie niesiona pomoc.

W sobotę w południe z Placu Teatralnego w Lublinie wyruszył Marsz Szlachetnej Paczki. Uczestnicy przez centrum miasta przeszli na Plac Litewski. Jest to coroczne wydarzenie, które oznacza, rozpoczęcie kolejnej edycji tej akcji. Tym samym uruchomiona została baza rodzin, którym w tym roku będzie niesiona pomoc. Każdy, kto zdecyduje się na udział w akcji, może wybrać znajdującą się w trudnej sytuacji życiowej rodzinę, zapoznać się z ich potrzebami a następnie przygotować dla niej paczkę z pomocą materialną. Celem dzisiejszego Marszu Szlachetnej Paczki było właśnie zachęcenie mieszkańców Lublina do udziału w akcji a tym samym niesienia dobra. Finał Szlachetnej Paczki odbędzie się w dniach 7 i 8 grudnia.

(fot. lublin112)

6 komentarzy

 1. szlachetny to jest ksiądz prezez szlachernej paczki za 10tys zł miesięcznie

 2. Powiedz Mecieju skąd takie informacje? Wyssałeś je z fxxxa kolegi ? Czy masz lepsze źródło? Z drugiej strony trochę pracy włożyć zamiast spacerować po mieście i byłyby lepsze efekty. Ja za czas co po niektórych wolontariuszek dałbym całkiem porządne datki.. ; )

  • zyciestolicy.com.pl/miliony-stowarzyszenia-wiosna-czyli-stawka-wojny-o-szlachetna-paczke/
   myślisz że ten ksaic co zastapił stryczka to tak z dobrego sercza walczył o stołek z tą babjąco zastepowała stryczka
   sprawa jest powsechnie znana

  • ps piekny cham z ciebie

 3. Mieszkanka Lublina

  Księża swoją drogą… gdyby był to marsz równości to na portalu przez 2 miesiące byłyby artykuły i zapowiedzi prawie codziennie… Proszę państwa trochę konsekwencji albo o każdym marszu tak trąbimy albo o żadnym 🙂

Z kraju