Środa, 24 czerwca 202624/06/2026
690 680 960
690 680 960

Przez dziesiątki lat handlowali tu ubraniami, nadszedł jednak koniec targowiska przy Ruskiej. Trwa wielkie sprzątanie (zdjęcia)

Nazywali je „Bangladeszem”, jednak miejsce to miało grono swoich klientów. O tym targowisku kilkukrotnie było też głośno, czy to za sprawą pożaru czy protestu kupców. Jednak nic nie trwa wiecznie.

45 komentarzy

  1. Jak ukrainiec się budził w autobusie na ruskiej to myślał , że jeszcze nieodjechał .

  2. Dziesiątki lat? A to nie był tam przypadkiem wcześniej parking dla autobusów pks z najazdem do serwisu? Średnie te dziesiątki…

  3. Ocena: 1

    Przecież to żydzi przejmują bo mało im Palestyny

  4. Jakie dziesiątki? Bangladesz to nie targ po drugiej stronie ul. Ruskiej.

  5. Lolka siostra Bolka
    Ocena: 0

    Była tam krzywa podłoga.

  6. parking i panorama Starego Miasta w tle będzie super !

  7. parkingi mają przyszłość

  8. Ocena: 0

    Rozumiem, że zanim powstanie płatny parking, bo teren musi zarabiać, to chociaż nawierzchnia zostanie wyrównana? Bo jak płacić,to chociaż za godne warunki, a nie za doły i nierówności, które widzę. Taka trochę kicha, taki parking.

  9. Ocena: 0

    Ale w czym taki problem przecież mogą przenieść handel na POBLISKI Bazar lub Targ pod Zamkiem a rumunowo uprzątnięte. Niektórzy lubią banzai, niektórzy nie.
    Będą dalej handlować, ludzie dalej kupować ale nie w takim czymś.
    Może niektórym to za prlem łezka się zakręciła…?!

    Pożegnajmy ten cudowny syf…

  10. Ale teraz miasto będzie piękne. Nasz prezydent ze Świdnika czy skąd on tam jest dba o PR, szkoda, że nie o jakość życia mieszkańców. Będą kolejne nagrody za nowy projekt którego finansowanie pójdzie do „zaprzyjaźnionych” biur?

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia