Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przetrzymywali 15-latka w pustostanie. Uratował go SMS wysłany do dzielnicowej

Dwóch 19-latków odpowie za bezprawne pozbawienie wolności 15-latka. Chłopiec przetrzymywany był w pustostanie na terenie gminy Garbów.

W miniony weekend dzielnicowa z Jastkowa otrzymała SMS-a z informacją, że na terenie gminy Garbów w jednym z pustostanów przetrzymywany jest 15-latek.

Policjantka początkowo próbowała skontaktować się z nadawcą. Gdy to nie przyniosło skutku, wspólnie z policjantami z komisariatu w Niemcach pojechali pod ustalony adres. Tam mundurowi zastali czterech mężczyzn oraz pokrzywdzonego 15-latka.

Jak się okazało, nastolatek był przetrzymywany od kilku godzin przez dwóch 19-latków. Powodem pozbawienia wolności miały być nieuregulowane długi. 19-latkowie zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Za bezprawne pozbawienie wolności grozić im może kara do 5 lat więzienia.

(fot. pixabay.com)

18 komentarzy

 1. Młode gangstery karwasz twarz.

 2. Dobry cwaniaczek. Skąd miał nr do dzielnicowej?? Trzeba spojrzeć też nato.

 3. A co go łączy z tą dzielnicową??????

 4. Wsiowa gangsta.
  Oprócz tego powinni mu jeszcze ryja oklepać,żeby zapamiętał że długi się zwraca.

  • To po co mu pożyczali albo dawali na krechę. Teraz mają nauczkę. Jeszcze jak się okaże że wisiał im za trawę to dopiero będą mieli ciepło.

 5. A kto mówi że on dzwonił

 6. Oni go nie przetrzymywali

 7. Młody ma bujną wyobraźnię ps to chyba rodzinne

 8. pewnie palił nałkotyki na zeszyt

 9. Po pierwsze jego siostra jest policjantką, po 2 Dzielnicowa w tym czasie była podobno na zwolnieniu więc nie mogła odebrać sms-a, 3 kto przetrzymuje kogoś zostawiając go z telefonem?!?, Z budynku łatwo się wydostać, i na koniec widziałem tego rzekomo przetrzymywanego chłopaka koło godziny 14 i nie wyglądał na zmartwionego wręcz przeciwnie a z tego co wiem też do świętych nie należy, a zrobiliście z młodych chłopaków kryminalistów w oczach mieszkańców. Żenada!